Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a kedvenc kutya fajtáto...

Melyik a kedvenc kutya fajtátok? És miért?

Figyelt kérdés
Nekem a Golden retriever. Mert szép, okos, örök gyerek.

2013. máj. 7. 15:18
 1/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Az enyém a labi-tacskó keverék. Új fajta, most van kialakulóban:) És azért tetszik, mert az enyém.
2013. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Yorkshire terrierem van - imádom a terrierek temperamentumát, a yorkik pedig elegánsan vagányak :D

A következő kutyám pedig valószínűleg egy whippet lesz :)

2013. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Uszkár.

Azért mert nagyon intelligens, nem domináns és egészen öreg koráig egy kis játékos bohóc marad. :) Meg persze nagyon szép is, imádom a gyapjas bundáját, mint ha egy báránykát simogatnék. :)

2013. máj. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
golden retriever (még nem volt, de sokkal találkoztam és okos, atanítható, békés, szeretetteljes ebeknek ismertem meg őket), labrador (volt. uazért mint a goldie, csak a labik talán még bohókásabbak, játékosabbak), német juhász (volt. okos, játékos, családcentrikus, fegyelmezett. a n j tudós professzor a szememben :))), keverékek (van. az egyik legízgalmasabb dolog keveréket tartani, mert nincs fajtajelemző, számos tulajdonság keveredik benne és ettől igazán sokszínű "személyiség")
2013. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Boerboel és Fila Brasileiro.Mert az ilyen ösztönösen erős védőösztönnel rendelkező,nagytestű kutyákat szeretem...S mert a kiállításokon nem csak a külsőt bírálják ezeknél a fajtáknál...Vannak még fajták,amiket kedveltem,de a mostaniaknak nagyon elüt a jellemük attól,amire kitenyésztették őket...Sőt,a küllemük is.
2013. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 klopusz ***** válasza:

Szia!


Első kutyám németjuhász-keverék volt, utána a golden retrievert választottam, jelenleg berni pásztor - skót juhász keverékem van.


Kedvenc fajtám kettő is van: mudi és welsh corgi cardigan. Ha rajtam múlik, életem során mindkettőt fogok tartani.

Lányom kedvence a bullterrier.

2013. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. :)
2013. máj. 7. 21:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Most német juhász kutyám van és miért tetszik mert okos tanulékony szófogadó húséges könyű volt tanítani.Melete van egy kis utcai keverék kutyám valami spániel féle lehet őt azért szeretem mert aranyos bújós és olyan ártatlanúl tud nézni mint egy őzike.

Ja az újfundlandi is tetszik mert olyan nagy maci és kedves türelmes fajta ha össze jön a lóvém rá veszek egyet bébi csősznek :)

2013. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Andizsuzsi ***** válasza:

Kedves kérdező!


Itt vannak a kért képek.

[link]

[link]

2013. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!