Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények a Rotweileről?

Vélemények a Rotweileről?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 19:34
 1/10 anonim válasza:
82%
Én mindig féltem ettől a fajta kutyától,de már nem,amióta van egy másfél éves szuka rotim,imádjuk,a család kedvence.
2009. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Emberevő
2009. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Imádom!!a miénk 10 éve hűséges, kedves szelíd kutya,de kíméletlen házörző(bizonyított nálunk).a kedvenc kutyám.sajnos már öreg de ha meghal akkor ismét rotweilert veszek:D
2009. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Imádnivaló, okos kutya, de következetes nevelés kell neki.
2009. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Imádok minden olyan fajtát amitől a kutyátlan emberek nagy része fél mert tudom hogy azok a legédibédibbtündércukorfalatok. Nah ezzel elárultam, hogy lány vagyok:)

Lényeg a lényeg megnevelve ezek a kutyák a legmegbízhatóbb társak az ember mellé, bár nem kifejezetten a rotik a kedvenceim de benne vannak a top 5-ben, lehet őket nyúzni rendesen, gyerek mellé tökéletes!

2009. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

nekem már 11 éve a társam egy roti :)

megbízható, sokszor kiszámítható, mostanában már kicsit féltékeny a kiscicánkra.. de nagyon nagyon szereti való, a házat tudja őrizni, de még mennyire... :)

2009. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
nekem is van egy 7 éve 2 gyerek mellett soha még csak csúnyán se nézett rájuk.
2009. szept. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
69%
imádni való a miénket Szandinak hívják 1és fél éves,6 gyerekünk van,szóval a gyerekeket imádja,család kedvence,de kitűnő házőrző,ránézésre félnek tőle,de ez jó!
2009. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
77%

18 éves vagyok és 18 éve csak rotweilerünk van :)

Imádom...olyan szelíd mint egy bárány...bár a cigányokat nem szereti...(lehet rasszista a kutya? :O) nah csak vicc volt...tehátnagyon jó kutya ajánlom családosoknak és kertes házban lakóknak!

Mérete és mozgásigénye miatt viszont nem annyira jo neki a panel lakás pl.

Véleményem szerint akinek egyszer egy ilyen kutyát vesz soha többé nem akar más fajtát! (legalábbis én igy vagyok!)

2010. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nekünk is van egy roti 7 hónapos de már így is nagy darab

kicsit el van hízva de am nagyon imádnivaló engem nagyon megszokott de ha idegen bejön akkor ugrál összevissza olyankor be van hülyülve mintha felhúzták volna xD támadni még nem támad de rohadt erős

mindenesetre első kutyánk hála istennek makk egészséges gyönyörű a szőre be van oltva és hányásig szokta zabálni magát xD

2011. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!