Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbízható/jó az állati.com?...

Megbízható/jó az állati.com? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Jónak jó,de én drágának találom én inkább megveszem személyesen egy állatos boltban.
2009. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
ÉN NAGYON ELÉGEDETT VAGYOK! ÁLLTALÁBAN MÁR MÁSNAP MEG IS JÖN AMIT RENDELEK(vESZPRÉMBE), DE MAX 3 NAP.ÉS NÁLUNK DRÁGÁBB A BOLTBA, MEG A TÖBBI HELYEN IS(TÁP)MEG ITT 10EZER FT FELETT INGYENES A SZÁLLÍTÁS MÁSHOL (AHOL NÉZTEM)15E.FELETT INGYENES
2009. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg vagyok elégedve! Átalában Acana-t veszek és nagyon olcsó! Másik helyen néztem és ott van 20 ezer is itt meg 14 a sportos. Több kutyám van, így 18 kg-osat veszek, 10 ezer ft fölött ingyen kihozzák! Általában rendelés után a második vagy harmadik napon. Ja és kapsz pontokat ha vásárolsz6 és később azt felhasználhatod.
2009. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi!! első válaszolót nem értem, hiszen itt olcsóbbak acuccok mint pl a petneten vagy mint az acana honlapján lévő árak az acanárol.Én acanát veszek amúgy 18 kg-set mivel úgy olcsóbb ^-^
2009. szept. 30. 06:32
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne vegyetek acanát ezt tapasztalatból mondom! Kevés a fehérje és sok dolog ami nem kell a kutya szervezetének az Iams sokkal jobb!
2009. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nekünk megfelel. Sokkal jobb néhány drágább tápnál.
2009. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16:54-es ugye ezt nem gondolod komolyan??? Hasonlítsd már össze a két táp összetételét. Arról meg ne is beszéljünk hogy kutyákon kisérleteznek az Iams-nál.
2009. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
És szerinted az Acanánál nem ??
2009. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én WEBKUTYA-ról szoktam és nagyon megbízható
2010. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!