Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen különleges, jól hangzó,...

Milyen különleges, jól hangzó, nem tucat kutya neveket tudtok?

Figyelt kérdés
Nem sokára elhozzuk a kisfiú shitzumat aki fekete fehér és tényleg tippem sincsen milyen nevet adjak neki.Valami szépet szeretnék ami nem tucat név.(tehát morzsi,pici és társai kíméljenek)Előre is köszönöm a hozzászólásokat!

2013. máj. 18. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Alekszej Grigorjevics. Ilyen tuti nincs még egy.
2013. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
[link] nézzél szét itt hátha valamelyik megtetszik ;)
2013. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja az idióta nevekkel kíméljenek kimaradt :)
2013. máj. 18. 11:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Szétnézek!!Köszönöm!
2013. máj. 18. 11:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, lehet hogy neked idiótán hangzik, de szerintem tök poén, ha egy kutyát így hívnak. A morzsinál meg a pötyinél biztosan jobb.
2013. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem a poénra utazom :)) azért köszi :) de tegyük fel hogy azt adom neki, szegény kutya is mire megjegyzi,kisebb nyelvtörő ez a név :)
2013. máj. 18. 11:29
 7/8 anonim ***** válasza:

A kutyának tökmindegy, ő a hangzást jegyzi meg, nem a nevet. Ráadásul becézheted is és ha szemét egy állatorvos, akkor megizzaszthatod vele, mire beírja a gépbe :)

De most hogy így elbeszélgettünk róla, mégse add neki ezt a nevet, mert én fogom ezt adni a következő kutyámnak (A mostani szegény már 9 éves). Persze én autentikus leszek és nem egy sitzunak adom, hanem egy moszkvai őrkutyának :)

2013. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Harisnyás lehetne a neve.(Szabó Magda:Szigetkèk)
2013. máj. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!