Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kóbor kölyökkutyákkal mit...

Kóbor kölyökkutyákkal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van 2 kóbor kölyök kutya egyik szomszédos településen.Az ott lakó barátnőm szomszédja szélnek eresztette őket.Nem eteti,semmijük sincs.

Hirdetem a kölyköket már egy ideje,minden környező menhelyet felhívtam már,de telt ház van mindenhol.

Megtartani a barátnőm és én sem tudom.Barátnőm max. 1-et be tudna fogadni,de még az oltásaira se lenne most pénze.Bár abban tudnék neki segíteni.Viszont a másiknak nincs semmilyen lehetősége.Szerintetek hol kéne még próbálkoznunk?

Nagyon sok fórumban hirdetjük,facebook-on is és a menhelyeket is végig hívtuk már..

Egyéb ötlete valakinek? SOS :(


2013. máj. 27. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha valamilyen fajtára hasonlítanak akkor fajtamentőket is felkereshettek. Esetleg felhívhatjátok a tetovált állatmentőket, a cerberos alapítványt, Noét. Talán ők tudnak segíteni.

Csak ideiglenesen vigyétek őket haza, ismerőshöz aki addig vigyáz rájuk amíg nincs gazdija. Kicsit rendbe is szedheti őket fürdés stb. Hirdetőoldalakon is hirdessétek meg őket, kérjétek meg a menhelyeket hogy tegyék ki a honlapjukra a kutyusokat. Esetleg megkérdezhetitek a rokonaitokat, család barátait. Plakátolhattok is.

Sajnos többet nem tudok most segíteni nektek. Sok sikert kívánok!

2013. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%

pörkölt ??

kutya ragú ?

esetleg fogod a kutyákat és elviszed egy menhelyre , mikor nincsenek ott, kikötöd a kerítéshez ,mellékelsz pár kg tápot???

2013. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Utolsó válaszoló.. nem vagy normális!
2013. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

DE. én gondolkodom . a pörkölt vicc , de a menhelyek zsúfoltsága miatt a telefonban mindíg ezt fogják mondani .

persze ,ha van lóvéd, odaviszed, beadod, adsz hozzá 100 000.-ft értékű hozzájárulást ,egyből beveszik a kutyákat. ha nincs ennyid, és sem megtartani, sem elszerezni nem vagy képes a kölyköket , akkor mégis mit csinálsz ???:)

tedd bele őket egy dobozba, vidd el a menhelyre, kösd oda őket a kapuhoz, hagyj ott 10-20 kg tápot ( legalább is ne légy sóher , ne 1-2 kg vigyél ),és menj haza .

ott jobb helyen lesznek ,és talán a profi gazdikeresők sikeresebben oldják meg a problémát!

a gondolkodás képessége nem függ össze az intelligenciával, de az egysejtűeknek és a barátnőd szomszédainak nincs lelkiismeretfurdalásosuk .

akkor neked miért van ??

2013. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért van lelkiismeret furdalásom,mert én még érző embernek tartom magam.A megoldás (nem a pörkölt) amit írtál valóban egy út,de mi pont ilyen kutyust fogadtunk be,akit kiraktak a menhely mellé.Nekem nincs gyomrom,hogy ilyet csináljak...

Az egyikre viszont van már érdeklődő :)

2013. máj. 27. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!