Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya táp, mi a véleménytek...

Kutya táp, mi a véleménytek erről az írásról? Linkelem az írást. https://sites. Google.com/site/mromvari/azetet%C3%A9sr%C5%91l2

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 06:49
 1/10 A kérdező kommentje:

Bocs elrontottam:-)

[link]

Remélem most jó lett.

2013. máj. 28. 06:50
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, bár nem egészen van minden ilyen feketén fehéren.


A tápnak is sok előnye van, ráadásul sok embernek ha azt mondod hogy hússal etetsz akkor arra gondol hogy a kutya csirkefarhátat csirkefarháttal eszik.


Jó a táp, legalább megvan benne közel minden ami a kutyának kell.(már amelyikben)

2013. máj. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekesnek találtam a dolgot. De teljesen egyetértek veled. Én is adok nekik tápot, de azért húst is veszek, meg belsőséget és amit lehet nyersen kapnak.
2013. máj. 28. 09:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Tény, hogy nem a legjobbak a tápok, sajnos, de még mindig jobb, mintha minden féle kaja maradékkal etetnénk a kutyánkat.

Szerintem ha hetente legalább egyszer kap főt ételt, neki szánt főt ételt, az tök jó már. Sajnos olyan drága már a hús, hogy az ember saját magának sem veszi meg, nem hogy a kutyának.

Biztos tök jó lenne, ha tudnánk marha steaket, meg bárány husit adni a kutyának, csak ahhoz olyan pénztárca is kell :(


mi pl marhát csak nagyon ritkán veszünk, mert rohadt drága :(

2013. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem minden féle kiegekel együtt olcsóbb a kutyát hússal etetni mint táppal. és nem szart kap hanem nyúl nyesedéket meg pulykafarhátat..
2013. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most voltam a vásárcsarnokban a Fővám téren a marha tüdő 190 tf, a marha lép 150 ft, a marha máj 250 volt. Bevásároltam mindenből, mert ez is jó nekik és örűlnek a változatosságnak. Persze nem lehet minden nap belsőséget adni, tudom. De hetente egyszer nagyon jó nekik. Ez is megoldás a táp mellett.
2013. máj. 28. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:
A lép meg a tüdő inkább fogyókúrázáshoz jó, de kiegészítőnek szuper. Én is marha hússal szoktam etetni, ha kevesebbet kapok, akkor a tápot javítom fel vele, de ha nem tudok beszerezni, akkor marad a sima táp, mert nálunk az állatos bolt, horror áron dolgozik (pl a farhát drágább, mint az emberi fogyasztásra szánt farhát), na meg tipikusan olyan bolt, hogy van náluk sok minden, de semmi értékelhető, még a tápválasztékuk is borzasztó.
2013. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is van ilyen állateledeles húsos bolt. Rokonom jár ki a piacra és vesz a kutyának meg a macskának. Sokkal olcsóbban jön ki ,ha csirkefarháttal meg fejjel meg egyéb ilyen cuccokkal etetünk, mintha tápot adnánk neki. Mondta, hogy olyan szép farhátak vannak jó olcsón, hogy emberi fogyasztásre is alkalmasak. Viszik is a cigányok. Maguknak.
2013. máj. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az állatos boltokat inkább hagyjuk:(

Én is inkább a piacon veszem nekik is a húst. A tápot meg rendelem. Persze valóban "normális" hús ritkán kerűl a táljukba, de azért próbálkozom. 3 kutyánál meg 2 macskánál nem egyszerű akkor sem ha nem válogatnak.

2013. máj. 28. 17:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Látom, akkor nem csak nálunk ilyen minősíthetetlen az állateledeles bolt. Én akkor jártam végig az eledeles boltokat a városban, amikor tesóm mondta miket vesz a kutyáinak, na nálunk semmi olyan nem volt, amit vettem, mindig büdös volt, pedig nem vagyok finnyás, de volt amitől a gyomrom fordult ki, na meg tényleg drágább is a farhát is náluk, mint a hentesnél. Nálunk sajnos hentesnél még ilyeneket sem nagyon lehet beszerezni, mint lép meg tüdő, mert azokra mindig lecsap más, én is ismerőstől tudok olcsóbban venni húst, különben maradna csak a táp. A linkelt oldalt nem olvastam el teljesen, de én ezt írtam már itt is többször meg mondtam is ismerősöknek, hogy nem úgy kell választani, mert első helyen a hús van, aztán lehet, hogy egy olyan táp, amiben 2-3 helyen szerepel jobb minőségű, mert nincs úgy szétszedve a gabona.
2013. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!