Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes kölyökkutyának milyen...

8 hetes kölyökkutyának milyen tápot ajánlotok ami még megfizethető is?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete rendeltem Brit tápot és még azóta se kaptam visszajelzést, hogy megkapták a rendelésemet. Más helyről meg nem nagyon szeretnék rendelni mert csak vidéken lehet személyesen átvenni, és nem akarok 1000 forintokat fizetni a kiszállításért..

Viszont jövőhéten már hozom el a kutyámat és szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen tápot adjak neki ami árban is megfelelő (Eukanuba, Acana ezek kiestek sajnos).


2013. máj. 30. 10:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

persze, bármit keverhetsz a táphoz, én pl szoktam főzni neki ami azért olcsóbb mint a táp, de szigorúan ösze keverem a tápjával h azért legyen a kajában vitamin is.

DE csak miután már elmúlt fél éves utána főzz neki, kölyök korába kapjon inkább tápot mert abba minden benne van ami kell a nvöekedéshez. Főzhetsz neki csirke májat, imádják, kiloja itt bp-en a lidle-be 500 ft körül van. Szeretik a csirke szivet, kacsa szivet az olyan 2-300 Ft volt kiloja a múlkor. Zuzát, és ezekhez egy kis rizst kell főzni és kész is a világ legfinibb kutya kajája :) és ebbe tedd bele kb a fél napi száraztáp adagját. (ez egy napra szóló kaja, szal száraz táp fele plusz rízs, meg hús).

2013. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A bullterrier eléggé határeset mivel 24-28 kg között vannak a szukák. Én L méretet vennék neki, konzerv nem kell neki, inkább husit adj neki ha lehet nyersen. Persze ne disznót! Ha lehet vegyél neki zőldkagylót izűlet védésre Luposant példáúl.
2013. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

szerintem ne vásárolj rögtön 20 kilós tápot. mert előfordulhat, hogy valamiért nem bírja a kutya gyomra, és akkor lehet elajándékozni. Én is így jártam.


_Nincs a környéketeken magán állateledeles kisbolt? Náluk szokott lenni kimérve brit, és akkor meg tudod nézni szállítási költség nélkül, hogy bírja-e a kutyád.

2013. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Először csak 1 vagy 3 kg rendelek, de majd körbenézek az állateledeseknél, hogy milyen táp van.
2013. máj. 30. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!