Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát keresek! Ajánlanátok?

Kutyát keresek! Ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kizárólag csak házi kedvencnek, egy másik, békés és szelíd kutya mellé, Budapest közelében. A törzskönyv nem fontos, az a lényeg, hogy Golden Retriever legyen, vagy hasonló, és hogy egészséges szülei legyenek. Lehetőleg max. 40 ezer kéne legyen... tudom, valaki azt fogja mondani, hogy miért nem fogadok örökbe... sajnos én egy golden retrieverrel (vagy nagyon hasonlóval) képzeltem el az életem, de ezt kompenzálom azzal, hogy minden hétvégén segítek a menhelyi kutyáknak. Linkelnétek nekem az elvárásaimnak megfelelő kutyákat? Lehetőleg szuka! :) Vagy ha nem linkeltek, hanem ismertek valakit, írjatok! Köszönöm!

2013. jún. 1. 14:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Fajtamentők:)

[link]

2013. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És lehetőleg kölyök! :/
2013. jún. 1. 14:10
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az oldalon egy golden retriever van, a többi labrador, de itt van több golden is:

[link]

2013. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az elején nagyon aranyos kutyák vannak, szépek is, majd megnézem a többit is, csak sajnos nem kölykök... nagyon sajnálom ezeket a kutyákat, de én szeretnék neki megtanítani mindent, azt akarom, hogy velem nőjön fel! :) Köszönöm! Jó tudni, hogy vannak jó szándékú emberek is itt. :)
2013. jún. 1. 14:17
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a gazditkeresek-en szoktam még látni goldi jellegű kölyköket. Az a baj, hogy tenyésztőtől olcsón, hobbi célra csak akkaor kapnál, ha már látná, hogy difi van vele, és akkor már idősebb kölyökről van szó, és az se biztos, hogy 40 ezer. De én azért nézegetném a honlapjukat, meg más menhelyeket is.
2013. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2013. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Ezek jó eséllyel szaporítók.Ezektől én nem vennék kutyát.
2013. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2013. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

azt a kérdést én tettem fel.

szerintem ezek nem szaporítók, mert ők arról híresek, hogy tonnaszámra szülik a kutyákat és nem érdekli őket hogy mi lesz a sorsuk kölyköknek. :/ én olyanra gondoltam, hogyha pl. lenne két kutyám, és születnének kölykei akkor nagy valószínűséggel őket is eladnám, és több, mint biztos, hogy érdekelne, hová kerülnek. tehát, ha csak pár jelentkező lenne és ők nem lennének megfelelőek, akkor inkább nem adnám oda nekik. maradnának, amíg nem találok jó gazdikat. én ilyenre gondoltam.

2013. jún. 1. 16:17
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem én ezt a nagy kölyökmániát. Egy felnőtt kutyus is pont ugyan olyan hű társad lesz. És a mentett kutyusok általában nem voltak nagyon nevelve előtte, tehát ugyan úgy te taníthatsz meg neki mindent. Plusz extra, hogy még a rendszeres bepisilést és a lakás lerombolását is megúszhatod. Én 5 hónapja vettem magamhoz egy 5 éves kutyát, és nem is lehetne ennél jobb a kapcsolatunk!

Szerintem gondolkozz el egy felnőtt kutyán, nekik is jár egy gazdi.

2013. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!