Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz gazda vagyok?

Rossz gazda vagyok?

Figyelt kérdés
Itt van év vége, mindenki fáradt, ahogy én is. Reggel is alig tudok felkelni. Nagyon fáradt vagyok suli után. Így sokszor kimarad a kutyázás. Ma elvittem egy hosszabb sétára, és találkozott a barátaival. Például egy hónappal ezelőtt sokkal többet foglalkoztam vele. És emiatt bűntudatom van. Persze nyárra már beterveztem mindent. Lesznek hosszú séták, túrák, utazások, játékok, meg minden.

2013. jún. 5. 20:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szilvi nagyon jól írta. a minekben tombol az energia. ennek ellenére van olyan hogy nem pontosan az ő igényeinek megfelelő sétát kapja. persze nálunk az a helyzet hogy mindig megyünk, csak a séta minőségén van a különbség. pl. bevallom ma nekem sem nagyon volt kedvem a szokásos reggeli apporthoz így hát inkább bóklászós ,jelölgetős séta lett belőle. direkt olyan helyre vittem ahol bőven volt mit szagolni, így én nyugisan elszívtam a reggeli első cigimet és ébredeztem fel. :) szóval ez egy amolyan "muszály" séta volt, de még így is elvittem. őszintén szólva hacsak nem vagyok olyan beteg hogy az ágyból alig tudok felkelni, nem teszem meg hogy ne menjek. minimum ilyen bóklászós sétára. tartozok neki ennyivel úgy érzem. persze nálunk nincs is szigorú szabályhoz kötve hogy ekkor és ekkor visszem. van egy bizonyos rendszer de nem mérvadó. pl. volt hogy az utolsó sétája este 10 körül rövid , gyors volt, de később, éjjel, mindenképpen elvittem egy bóklászós, szagolgatós nagyobb körre.
2013. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha van nagy udvar, ahol futkározhat, nem is kell feltétlen vinni minden nap. Dehogy vagy rossz gazda! Ha emiatt rossz gazda lennél, akkor az milyen, aki veri meg éhezteti a kutyát?
2013. jún. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 15. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!