Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok ilyen tenyésztőt mondani?

Tudtok ilyen tenyésztőt mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Yorki kutyát szeretnék vele már jópár éve. Most úgy néz ki,hogy nyáron időm és pénzem is engedni fogja,hogy vegyek egy kiskutyát:)

Nézegettem a kiskutya.hu,expressz,aprod (tudom utóbbit ne nagyon nézegessem) de nem találom az igazit. Ezért arra lennék kíváncsi,hogy tudnátok-e megbízható,jó yorki tenyésztőt ajánlani akivel felvehetném a kapcsolatot?


Rászánom a pénzt,bár a legjobb ha ilyen 60-80ezerért tudnék venni,de ha kell akkor gyűjtök még.

Ha számít akkor kan kutyust szeretnék. Csongrád megyében lakok, utazás nem akadály,bár Győrbe és távolabbi helyekre már kissé macerásabb lenne,de megoldható.


Júniusban még lesz pár vizsgám (16 éves vagyok),így június végén,július elején tudnám elhozni és onnantól csak vele tudnék foglalkozni.



2013. jún. 6. 12:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat az elírt szavakért,csak a telefonról írtam:)


A másik kérdés,hogy régebben nézegettem és több yorki volt eladó csonkolt farokkal,ma már nem szokták csonkolnia farkukat?

2013. jún. 6. 13:00
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
80 körül már tudsz tenyésztőtől venni törzskönyves kutyust, ha elmondod, hogy hobbi célra, akkor ivartalanítási kötelezettséggel olcsóbban szokták adni.
2013. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm,de nem az árára vagyok kíváncsi,hanem,hogy tudnátok-e megbízható tenyésztőket ajánlani akiknél érdeklődhetek?!:)

Olvastam,hogy van olyan tenyésztő aki garanciát vállal és szerződést is ír alá, ilyen tenyésztőt keresek.

2013. jún. 6. 13:08
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt hívják tenyésztőnek,aki garanciát vállal és szerződést is ír.Az összes többi szaporító,függetlenül,hogy tenyésztőként van-e bejelentve.


[link]



A legeredményesebb magyar kennel pedig:

[link]


(Nem vagyok otthon yorkikban,de azt hallottam,ők a legjobbak)

2013. jún. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Az of New Dealt ismerem,vagyis hát nézegettem már a honlapját meg véleményeket..

A másikat pedig megnézem. Köszönöm szépen.

2013. jún. 6. 13:17
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, of new deal tényleg jó nevű tenyésztő, azt én is jó szívvel ajánlom.

De én a helyedben elmennék egy kiállításra, és akkor össze tudod hasonlítani az egyes tenyésztők kutyáit.

2013. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Akitől a miénk van, annak a tenyészőnek várhatóan szeptember-októberben lesznek elvihető korú kiskutyái. Nagyon jó vérvonalú kutyákkal dolgozik, jó a temperamentumuk és normál méretűek, nála "mini" és "extra mini" nincs.
2013. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az of New Deal egyébként tényleg az ország legjobb kennele, de egyben a legdrágább is. A 60-80-nak legalább a duplájára számíts, ha onnan akarsz kölyköt.
2013. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sajnos akkor már suli van,mindenképpen nyáron szeretném,hogy itthon tudjak vele lenni és szoktassam mindenhez (emberek,kutyák,utazás stb) Természetesen iskolaidőben is lesz rá időm bőven és foglalkozni fogok vele,de azért nyáron egyszerűbb lesz ideszoktatni meg az alapdolgokat megtanítani:)
2013. jún. 6. 19:41
 10/17 A kérdező kommentje:
az of New Deal-tól nem szeretnék kutyát venni.
2013. jún. 6. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!