Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ACANA vagy Josera táp?

ACANA vagy Josera táp?

Figyelt kérdés

8 hónapos aktív, ivartalanított szuka Jack Russel-emnek keresem a megfelelő tápot. Acanát nagyon ajánlották a magas hústartalma miatt, de megakadt a szemem a josera fiesta tápján, mivel azt direkt finnyás kutyáknak ajánlják.

A kutyám a halért van oda ahogy megfigyeltem, csirkét megeszi még, de marha, borjú...ezeket nem szereti.

Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, ki -mivel etet, esetleg ha valaki már próbálta mind kettőt az lenne a legjobb :) Köszönöm!



2013. jún. 13. 21:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mi Joserával etetünk, bár nem pont azzal, amelyiket írtad, hanem egy bárányos tápjával. Nekünk nagyon jól bevált, kevés a kaki, szép a szőrük, és még a finnyás kutyánk is csak úgy tolja az arcába. Az Acanával sajnos nincs tapasztalatom, de majd biztos jön valaki, akinek igen.:)
2013. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Joseraval msot ismerkedek, acanáról már hallottam pozitívumokat. Viszont a Josera itthon nem ismert, annak ellenére h szuperpremium tápként emlegetik, az ára is remek. Én azért a FEstival fajtát hoztam fel példának mert Mangó elég finnyás és de a halat szereti. Plusz ezt direkt finnyás egyedeknek is ajánlják. Acanából is a Pacifica fajtát nézem, ami 3 halas .
2013. jún. 13. 22:15
 3/22 anonim ***** válasza:
Én is Joserával etetek és meg vagyok vele elégedve. Mondjuk egy jack russel nem eszik olyan sokat, hogy akár a drágább Acana ne férhetne bele, de amikor nálunk havonta elfogy 40-50 kg táp, akkor már számít az ár is. :)
2013. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nekem az ár különbség a kettő között már nem annyira nagy tétel.. :) és szeretném megtalálni azt, ami neki is jó és amit tényleg szeret. Örülök, hogy Joserások nyilatkoznak :) Szépen fejlődik a kutyák izomzata tőle? Szeretik kicsit válogatósabb kutyák is? Úgy beltartalomra nem láttam kb semmi nagy különbséget a két táp között.....
2013. jún. 13. 22:22
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem nincs válogatós kutyám. Bármit megesznek, amit eléjük teszek és kutyáknak való. Az egyik még azt is megenné, ami nem kutyának való.
2013. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

ha a halért van oda, akkor ilyet vennék neki:

[link]


ez is van annyira jó, mint az acana, ha nem jobb.

2013. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
én is Joserával etetek, teljesen jó szerintem.
2013. jún. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én acana pacificával etetek. Előtte acana puppy large breedet kapott, de csak rizzsel tudtam adni neki, mert különben ment a hasa, sokat vakarózott és le is volt fogyva. Váltottam pacificára, és minden megoldódott! Ragyog a szőre (mondjuk ezzel eddig sem volt gond) Nő mint a gomba, már nem néz ki úgy mintha éheztetném, és rizs nélkül is teljesen jó a végtermék. Mindez már a tápváltás utáni első héten mutatkozott, le is döbbentem, hogy ilyen gyorsan látszik a hatása. Vakarózni még vakarózik, de csak 2 hete kapja az új tápot remélem az is elmúlik.

Ja és a kutyám csak úgy falja befelé.

2013. jún. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ezért töprengek én is az Acana pacifica és a Josera halas tápja között. Mert a pacifikáról én is csak hasonló jókat hallottam. Minden válogatós kutyus szívesen eszi és gyönyörűen fejlődnek tőle :) Most nagy a dilemmám :D
2013. jún. 14. 09:23
 10/22 A kérdező kommentje:

Xandir:

Viszont az Orijen tápok között már akkora az ár különbség (acanáoz képest is több ezres), hogy azt viszont már nem venném meg "szívesen". A kutyának kb mindent, de a pénztárcám nem bírja azt már :)

2013. jún. 14. 09:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!