Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire bullterrierhez,...

Staffordshire bullterrierhez, francia bulldoghoz hasonló kutyát tudtok mondani? Amelyik nincs ki tiltva sehonnan? Pl:francia bulldog

Figyelt kérdés
Kis méretű erős felépítésű kutyák
2013. jún. 15. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Angol bullterrier
2013. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az általad felsoroltak honnan vannak kitiltva?
2013. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
francia bulldog nincs kitiltva sehonnan. A bullterierek németországba és amerikában elszórtan kivannak tiltva, de csak egyes városokból. nem az egész országból.
2013. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A bullterierek elég sok helyről pl.Német o.(én országokon belül is folyton utazom)A Francia bulldog tudom,hogy nincsen csak a példák miatt írtam ide,mert azért elég máshogy néz ki mint a bullterier.Kistetü izmosabb kutyákra gondoltam,hogy milyen van még?Mert azt olvastam a francia bulldog elég beteges
2013. jún. 16. 09:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Boston terrier?
2013. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
American bully, shorty bull, Angol bulldog, mini bullterrier, boston terrier,English bantam bulldog,
2013. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ezek nincsenek sehonnan kitiltva?Mert pl az American Bully elég durván néz ki.És azt olvastam,hogy azok a kutyafajták vannak ki tiltva amik (ilyen veszélyesesen néznek ki)
2013. jún. 17. 12:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok helyről teljesen értelmetlen kutyák vannak kitiltva. Nem akarok hülyeséget mondani azért nem mondok fajtát.

Amerikai bulldogot pl amerikában nagyon kevés helyről tiltják ki. Németországban pedig sehonnan nincs kitiltva, viszont van neki valami teszt hogy agresszíve e.


Az a baj hogy senkit nem fogsz találni aki mindent tud ebből a témából A boston terrier aki talán sehonnan nincsen kitiltva és hasonló a kinézete.


Az american bully szerintem simán pitkeveréknek számít és mint olyan kevés helyen látják szívesen.

2013. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!