Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó lesz?

Szerintetek jó lesz?

Figyelt kérdés
Holnap van a szülinapom,nagyon szeretem a nagytestű kutyákat! Állítólag anyájék elvisznek több helyre,ahol bern pásztor és bernáthegyi kölykök vannak.Ezek közü ki kell választanom egyet!Nekem tetszi mindenféle kiskutya!Tucatnyi alomból kell válogatnom!A bernáthegyi mellett döntöttem, hogy olyat választok.De a bern pásztor is aranyos.(anyagi háttér egyébként biztosított)Egyébként 13 éves lány vagyok/leszek holnap. Időm van rá, napi akár 2 óra is! Szóval bern pásztor vagy bernáthegyi? Ez a nagy kérdés!

#kutya #bernáthegyi #bern pászto
2013. jún. 17. 14:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem is vigyétek suliba, mert ha nem volt még sose kutyád, könnyen nevelheted úgy mint az emberek 70 %a, első kutyásként, aztán fő a fejük , hogy elrontották. Egy nagy testű kutyát ha nem tanítasz meg sétálni, akkor húzni fog. Lehet most úgy gondolod, hogy elbírsz vele, mert erős vagy, hááát nem hiszem h annyira erős lennél hogy egy nagy testű kutyát vissza tudnál fogni. Nekem kistestűm van, aki egy szép téli jeges időben úgy gondolta, hogy érdekesebb dolog van az utca másik felén, elindult, elég szépen elestem, pedig csak kistestű. Szóval mindenképp kutyasuli, és olvass el pár könyvet mielőtt kutyád lesz, szerintem....
2013. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én 20 éves vagyok 51 kg (lány) és egy vizsla elhúzott,nem az enyém ismerősét sétáltattam..


egy berni pásztor téged úgy elhúz mintha nem is fognád a pórázt!


kutyasuli erősen javasolt vagy pedig a szülők a sétákban segítsenek,mert ha ez a kutya megindul akkor az veszélyes is lehet pl kiránt az útra a kocsik közé,mert éppen meglátott egy macskát..

2013. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

azt írtam,hogy van bennem erő, de azt is hogy nem bírnék el velük!biztos elhúz!

nem első kutya!nállunk volt olyan hogy ötkutya volt egyszerre:-2puli (alomtestvérek)

-1keverék

-2németjuhász (anya,lánya)

nem vittük suliba!jó kutyák voltak.a keveréket én nevelgettem(még segítséggel,mert kicsi voltam)2 hónapja halt meg.:( még öregkorára is el tudott rántani, szóval biztos, hogy egyedül "felszántaná velem az utcát"!

2013. jún. 17. 18:57
 14/15 A kérdező kommentje:

ma 17:24:majd akkor használom lónak!:)

(viccet félretéve)olyan kiskutyus lesz ami még most van leválasztva az anyjától!

2013. jún. 17. 19:00
 15/15 A kérdező kommentje:

megvan! nagyon édes!berni pásztor!ő volt az összes alomból a legkisebb!furi nagyon fekete-fehár az egész kutyus csak két ici pici barna fol van az első két lábán!

(sajnos nem tudok képet mutatni)

2013. jún. 18. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!