Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire ritka a fekete labrador?

Mennyire ritka a fekete labrador?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ritka. Labradornál igazából nincs ritka szín. (:
2013. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ritka, mivel az eredeti szín a fekete volt, abból tenyésztették ki az összes többit. Csak onnantól h sárga x sárgával párosítanak, elveszik a fekete színgén. Egyébiránt ha megnézel munkakenneleket szinte csak feketével tenyésztenek és csoki szín szinte nincs is...érdekes összefüggés lehet a szín és a munkakészség között....
2013. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vakvezetők meg inkább sárgák. miért?
2013. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Mert a vakvezetők között egyáltalán nem tudatos a tenyésztés - legalábbis Magyarországon. És mondom, sárga x sárgának az utódai csak sárgák és onnantól a fekete gén eltűnik, amíg feketével nem teszik össze. Megjegyzem a mi kutyánk akit a vakvezetőktől fogadtunk örökbe fekete és az iskolán akkor amikor elhoztuk 10 kutya volt abból 6 fekete...
2013. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
teljesen lényegtelen a vakvezetőkutya színe. Ott nem szín miatt tenyésztgetnek, hanem a szülők tulajdonságát nézik. Így is 1000ből egy kutya rendelkezik olyan képességekkel, ami ehhez kell.
2013. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én naponta találkozok feketével. Tehát ritkának nem mondanám.

Személy szerint nekem jobban tetszenek a feketék, mint a sárgák, vagy más színűek :)

2013. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ritka szín a Labradorok között :) A barna 1 kicsit ritkábban fordul elő, de az se annyira hogy minden 10-ből 1 barna.
2013. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is fekete szuka labradorom van
2013. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az eredeti szin a fekete volt,de egyre kevesebb van belőle
2013. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!