Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan boxeresek, nyak körfogat...

Kan boxeresek, nyak körfogat kérdés?

Figyelt kérdés

Van egy kan 9 hónapos boxerem, akinek szeretnék bőr nyakörvet. 55 cm-est néztem ki, szerintetek létezhet, hogy ezt kinövi? Megnéznétek, hogy a Ti kutyátok nyakörve hány centis? Most az, hogy a nyakörv 55 cm-es, az nem tudom, mit jelent, hogy az utolsó lyuktól számítják, vagy az egész nyakörvet??? HELP!

A kutya most 30 kilo és 60 cm, de még nőni fog, pláne izmosodni.


2013. júl. 3. 08:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szia, most mértem meg a nyakörvet. Ha csak a bőr részt veszem csat nélkűl a végéig 60 cm hosszú. Az utolsó lyukig 55 cm. Ennél kissebbet ne vegyél. Mondjuk nekem is csak 13 hónapos a boxim és még bőven növésben van.
2013. júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ajjajj.... akkor szólok a csajnak, hogy szerezzen be 60 cm-eset... köszönöm! Volt egy ilyen sejtésem, hogy esetleg nem lesz elég. És a Tied most hány kiló és hány centi 13 hónaposan?
2013. júl. 3. 09:08
 3/24 anonim ***** válasza:

Az enyém 27 kg, 61 cm. Kicsit vékony de csupa izom:-)

Nem nagyon akar hízni bérmit csinálok vele. Ő az

[link]

2013. júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Jajj de szépséges! A színe is nagyon szép! Na akkor én is csinálok egy friss képet róla, ha sikerül és felteszem. Mondjuk Ő is soványabb lenne, de én többet adok neki, nem tömöm annyira, de ha annyit adnék, amennyi elő van írva, ki látszana minden bordája.
2013. júl. 3. 09:37
 5/24 A kérdező kommentje:

Na most megmértem megint, úgy, hogy tegnap este evett utoljára, 29,5 kg, és pont 60 cm. Nem tudom, annyira a képen nem jön át a súlya, de ő vastag csontú-ez a képeken látszik a lábain is. Viszont ha a nyakát nézed, tényleg gúnár nyaka van a Tiedhez képest :D szoval még bőven vastagodni fog.

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 3. 10:10
 6/24 anonim ***** válasza:
Vehetsz nyugodtan nagyobbat is! Mi épp tegnap méricskéltük a kutyám új nyakörvét, "hivatalosan" 70 cm hosszú, az első lyuk 50 cm-nél van és az utolsó 64 cm-nél!
2013. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Na most kiakadtam :( Corsom van, eddig is idegesített, hogy kicsi, de most már végképp.Megmértem a nyakörvét, csat nélkül 62 cm, az 51 cm-nél lévő lyukat használjuk és már mindjárt másfél éves. Szuka, 66 cm, de nem tudom hány kg lehet.
2013. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tévedek, de szerintem a magasságra írták a többiek a 60 és 61 cm-t.

Ne keseredj el, csak most fog szélesedni a kutyusod! :)

2013. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Igen a magasságra írtam a 60 cm:-)

Szerintem ne aggódj gyanítom nem kicsi a corsód.

Kérdező nagyon szép a kutyusod:-) Valamennyivel én is többet adok neki mint az előírt. Sokkal nem mert gondok voltak az izűleteivel nem akarom hirtelen terhelni. Megkérdezhetem mivel eteted?

2013. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Na most megmértem, olyan 46 cm körül van most a nyak körfogata.

Egyébként a corsonál, pláne, ha szuka, a 66 cm nagyon is szép méret! Vagy nem értem, hogy akkor mire értetted, hogy eddig is kicsinek gondoltad.

2013. júl. 3. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!