Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért viselkednek így a kutyáim?

Miért viselkednek így a kutyáim?

Figyelt kérdés

A tacskó mixem (ivartalanított kan) és a keverék szuka kutyám (ivartalanított szuka) elég érdekesen viselkednek:


-A szuka áltüzel, és a kan teljesen begerjed rá, néha rajtakapom, hogy megpróbálja meghágni. A szuka a farkát is félrecsapja párzásra készen. És nem tudom ezt miért csinálják, mikor mindketten ivartalanok. Én vagyok a falkavezér, sosem csinálnak olyat amit em engedek meg, minden jó ilyen szempontból

Köszi a válaszokat.



2013. júl. 6. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Azt akarják, hogy te is beszállj!
2013. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bennük van, ennyi
2013. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban te lennél a vezető, akkor nem tehetné meg a kan, hogy hágja a szukát, főleg nem a te jelenlétedben!
2013. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, attól, hogy ivartalanítva vannak, attól az ivarszerveik még megvannak! Ugyan úgy párzanának azok is, nem felejtik attól el, hogy megműtik őket. De legalább nyugodt lehetsz, hogy nem lesz kiskutya. Különben ez nagyon gyakori, hogy megmaradnak az ösztönök.
2013. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha rendesen ivartalanítva vannak, akkor nem "gerjednek" egymásra. Tehát nem utódnemzés céljából hágja meg a kan a szukát, hanem ledominálja. Ha ezt megcsinálja a jelenlétedben, akkor igen nagy tiszteletlenséget mutat felőled = nem vagy falkavezér.

Áltüzelésről még nem hallottam.....

2013. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!