Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól ajánlott a csonterősí...

Mikortól ajánlott a csonterősítő a kutyáknak?

Figyelt kérdés
van egy 8hetes amstaffom és látszik rajta gyengék a lábai, szerintetek lehet neki adni? eukanuba táppal etetem
2013. júl. 7. 20:19
 1/2 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:

Zöldkagyló kivonatot pl már adhatsz neki:)

Nem biztos, hogy gyengék a lábai, lehet még a korából adódóan fáradékony, az enyém öt percenként "összeesett", amikor lemerült az elem ebben a korban:)

2013. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak és kizárólag orvosi ajánlatra adj csonterősítőt!!!

Porcerősítő (Luposan, GF-600 vagy egyébb zöldkagyló kivonatos cucc mehet neki) nézz utána kiskutyálnak a luposan a mineralt ajánlják,

[link]


Mondjuk itt egy kicsit drágának találom de olyan sokat nem is kell belőle adni szóval nagyon sokáig kitart. Nézz szét hátha van valahol olcsóbb is.

Később meg mehet neki a luposan genkraft vagy viti care gf-600, ezeket én kura jelleggel adom, van aki addig adja amíg el nem fogy ~3-6 hónap majd vár ugyanennyit és kezdi előről én most a doboz felénél tartok 1-2 hónapos szünetet mert már nem eszi meg szívesen.

2013. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!