Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti olyankor mit csinálnátok...

Ti olyankor mit csinálnátok ha a kutyátok nem jönne ha hívnátok? Hogyan fegyelmeznétek?

Figyelt kérdés
pl tőled 50méterre ott fekszik a kutyád de hívod nem jön mit csinálnátok ? Köszi!
2013. júl. 14. 10:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
azt én is hülyeségnek tartom hogy lefogjuk , de ettől független a videóban bemutatott módszer a legjobb szerintem. Jó az ellenkező irányba futás is.
2013. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy mit mondod, hanem hogy hogy mondom. Akár azt is mondhatom, hogy lekváros bukta, a hangsúly a lényeg. Na de nem véletlen tanítják ezt hetekig kutyasuliban, én is ott tanultam, úgyhogy javaslom, ha érdekel látogass el egybe!
2013. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*mondok.
2013. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
jajj emberek én nem azt mondtam, hogy kergetőzzetek a kutyával és fussatok utána. Egy szóval se mondtam ilyet. Minden kutya más. Az enyém ha elkóborolt, hirtelen odafutottam amikor nem figyelt és leteremtettem. Eszébe se jutott elfutni amikor látta hogy felé tartok, ledobta magát a földre és meghunyászkodott. Ez kutyától függ. Kergetőzésbe semmi képp se lehet belemenni. Különben amúgy se akkor futok a kutya után amikor ő is fut, az hülyeség. Soha se futok kutya után, nem mondtam én ilyet. De mondom minden kutya más ki kell próbálni: lehet hogy a tied olyan hogy ha látja hogy eréjesen odamész hozzá akkor nem fut el és megadja magát VAGY olyan hogy ha mész hozzá egyre közelebb akkor ő elkezd futni, ilyenkor ellenkező irányba kell elfutni, de sose lehet kergetőzésbe belemenni. Nem is mondtam ilyet, nem tudom ki olvasta ezt :)
2013. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 zsuzsabazsa ***** válasza:

A belinkelt videóban nem tökéletesen mutatja be a behívást a krapek.Vagyis hiányos.

A kérdésre meg én azt csinálnám,ha kutya nem jön egyszeri-vagy kétszeri hívásra akkor otthagynám a kutyát a p..ba. Határozott léptekkel elindulnék a legközelebbi búvóhelyre ill ház sarkára és onnan lesném. Reményem szerint, mivel a kutya téged nem lát elindul a keresésedre.

Mikor rád talál akkor nagyon meg kell dicsérni és gyorsan valami játékkal, labdával vagy bármivel jutalmazni azt, hogy odajött. De a labdázás és a dicséret ne legyen unalmas és lakonikus. Lássa azt a kutya, hogy te valójában tényleg örülsz annak, hogy odajött hozzád.

Valójában a gazdik és köztük én is gondolatban ízekre szedném a kutyát amiért ezt a herce hurcát kell csinálni egy francos behívásnál.

2013. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!