Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajta illik...

Milyen kutyafajta illik hozzám? Többi lent

Figyelt kérdés
Először is a kutyus kertben lenne ahová mondjuk én nem minden nap tudnék kimenni de valaki mindenképpen! de én is nagyon sokat lennék vele! nagytestű kutyát szeretnék mindenképpen! berni pásztorra gondoltam...de nem tudom..segítsetek pls:(

#kutya/fajta/bernipásztor
2013. júl. 16. 20:00
 1/10 sippara ***** válasza:
100%
Semmilyen. Egy kutyához nem "néha kijárni" kell, ugyanis érző lény, vannak szükségletei (szellemiek és fizikaiak egyaránt), amiket ki kell elégíteni.
2013. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Kert orzesre ne vigyel kutyat, maganyos lenne.

A berni pasztor meg olyan csaladcentrikus, annyira szereti az emberek kozelseget, hogy semmikeppen sem szabad magara hagyni sehol.

2013. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

semmilyen!


Egy kutyával MINDEN NAP foglalkozni kell!


MINDEN NAP séta,játék

2013. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen.
2013. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Plüsskutyát, és tedd ki a kertbe. Ahhoz elég ha nem jársz ki mindennap.

Egy kutyát sétáltatni kell, nevelni, játszani,tanítani, foglalkozni vele.

2013. júl. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Rogi0513 ***** válasza:
Ha te nem minden nap tudsz kijárni hozzá, a családod nyakára vinnél kutyát. És ki lenne az a valaki? Berni pásztort így főleg ne...
2013. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem csinálnátok mást min hogy itt fossátok a szót?? nincs jobb elfoglaltság?? amúgy is mellette lenne még egy kutya!

VALAKI MINDIG KIJÁRNA HOZZÁ DE MONDJUK ÉN LEHET CSAK 2 NAPONTA TUDNÉK TÉLEN..-.- olyan okosak vagytok hogy azt már tanítani kellene!

2013. júl. 17. 20:33
 8/10 A kérdező kommentje:

És köszönöm szépen a választ a 2.kommentelőnek:))

igen elgondolkozom rajt,mert szembe is van egy kertben 3 kutya oda sem jár ki pont a gazdája minden nap mert tanul stb..de a családból valaki minden nap kint van!!

de köszönöm szépen:) és ezen el fogok gondolkozni akkor milyen kutyus legyen mert igen..a berni pásztor nagyon családcentrikus!

2013. júl. 17. 20:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Én már nem győzöm mondani: menhely, menhely, menhely! Rengeteg hálás, nagyon okos és aranyos kutya van ott, akik igazán értékelik a törődést. Nem azt mondom, hogy a fajtiszták nem ilyenek, de ezzel segíthetsz a menhelyi kutyáknak is. Sokszor a keverékek szívósabbak is fajtiszta társaiknál. Mindenképpen érdemes lenne megfontolni!
2013. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Farkaskutya az jó őrző...
2013. aug. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!