Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyógyszert adhatnék...

Milyen gyógyszert adhatnék neki? SOS.

Figyelt kérdés
5 hónapos bichon bolognese kutyusunk,másfél hete véres-nyálkás székletet produkál,az utóbbi 2 napban 2-szer hányt is habosat.2 hete van nálunk a kutyus,minden oltása megvan....elvileg.Külföldön vagyunk,állatorvos kilőve....mi baja lehet,mit adhatnék neki.Féregtelenitve 3-szor volt.Sumetrolin,normaflor,kamillatea jó lehet?
2013. júl. 18. 05:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
32%
Sumetrolim kutyának nem adhato! Normaflór igen kamilla is. Jó lenne diétáztatni, rizs csirkemell naponta többször kis adagban. Kedve milyen? Mivel eteted?
2013. júl. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Hát én besz*rok, most lett elegem a felelőtlen férgekből! Öregem, ha te l véreset és hánynál napok óta a legnagyobb hőségben, akkor is "ki lenne lőve" az orvos, mert külföldön vagytok? minek vállalnak felelősséget egy élőlényért?!
2013. júl. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Külföldön nincs állatorvos? Akkor talán haza kellene jönni! Külföldön az elhullott kutyát is nehezebben fogod eltemetni!
2013. júl. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%

pedig ide nagyon gyorsan állatorvos kell! külföldön is van állatorvos ahogy az emberek számára is! ha ahhoz eléggé tudtál idegen nyelvet hogy menj nyaralni (feltételezem nem kint élsz mert nem lett volna képed azt írni hogy orvos kilőve mert külföld) a kutyával akkor ahhoz is fogsz tudni hogy elvidd állatorvoshoz! nagyon sürgőssen! ellenkező esetben lehet búcsúzni az hónapos kutyustól!


döbbenet hogy minden idiótának lehet kutyája! ez nem eléggé elrettentő ahhoz hogy elhúzz az orvoshoz? ",másfél hete véres-nyálkás székletet produkál,az utóbbi 2 napban 2-szer hányt is habosat."


mellesleg így indultál vele nyaralni vagy kint lett ilyen?

2013. júl. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Imola Ágnes ***** válasza:
85%
Minden oltása megvan elvileg...ez mit is jelent? Oltási könyv? Orvosi pecsét?..... Egyébként gyorsan orvoshoz...
2013. júl. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%

Elvileg van meg minden oltása? Korrekt!

Habos hányás, sokszor lehet a gyomorsav miatt. Viszont véres széklet, és ez mellett hányás.. lehet parvó gyanús is.

Parvó ellen be van oltva?? Általában doki nélkül halálos kimenetelű, de ha későn viszed dokihoz, akkor is.

Én azért csak keresnék a helyedben egy orvost.

2013. júl. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
Sumetrolint eszedbe ne jusson adni neki! Másfél hete egy akut helyzetben még jó ötlet lett volna a probiotikum és a rizsdiéta, de mivel a helyzet stabilan fennáll azóta is, mostmár orvoshoz kell vinni.
2013. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok kedves és segítőkész választ.Ítélkezni lehet.....nyaralni hahhaha.......magyarok,szégyenlem hogy az vagyok :(

Többet költöttem már kutyára mint ti összesen,nem azért nem viszem el,mert állatkínzó vagyok,most nincsen állatorvos a városban de még csak a környéken sem,majd csak 4 nap múlva,addig szerettem volna segítséget kérni,de látom rossz oldalra írtam.Aki normálisan válaszolt annak köszönöm.

2013. júl. 18. 09:45
 9/28 A kérdező kommentje:
Sok okos,szerintetek oltási könyv,útlevél és chip nélkül ki lehet hozni a kutyát?????Persze,hogy megvannak az oltásai.
2013. júl. 18. 09:47
 10/28 sippara ***** válasza:
97%
...és MÁSFÉL HETE nézed, ahogy szenved a kutya, nincs benned annyi emberség, szeretet, felelősség, BÁRMI, hogy orvoshoz menj vele? Másfél hét alatt több száz kilométerre is el lehetett volna vinni. Tömd csak kamillateával, remélem, belőled is ömleni fog a véres-nyálkás cucc elöl-hátul, és nem hogy a közelben, az országban nem lesz olyan orvos, aki elvállalna. Vastagon megérdemelnéd.
2013. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!