Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fogkrémes büntetést hogyan...

A fogkrémes büntetést hogyan kell helyesen alkalmazni?

Figyelt kérdés

Kajafelevésről szeretném leszoktatni. A környéken többen mondták, hogy ez bevált nekik, de azóta pont nem találkoztam velük, így nem tudom megkérdezni a pontos módját.

Közben is szidni kell, vagy csak néma csöndben belenyomni a fogkrémet a szájába? Ugyan úgy meg kell próbálni letiltani róla, vagy hagyjam hogy belemenjen a hibába?


2013. júl. 21. 18:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Én soha nem nyomnék büntetésből fogkrémet a kutyám szájába...
2013. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%
A te orrodba kellene a fogkrém...
2013. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

Én még nem tapasztaltam,hogy ez eredményes módszer volna.Miből gondolod,hogy a kutya összefüggést tud találni a séta alatt elkövetett kajafelevés és az otthoni fogkrém között?

Nincs a közeletekben kutyaiskola?El kéne menni párszor az élelemmegtagadási gyakorlatra.

Ha nincs,csinálhatod azt is,hogy előzőleg ismerősöd szétszór kaját a sétaterületen,ami preparálva van borssal vagy hasonló kellemetlen ízű dologgal.Arra sétáltok,kutya felveszi a falatot,kellemetlen inger éri és még le is szidod.

2013. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%

Hát te beteg vagy,ne is haragudj...

Mi a jó édes marinéninek kellene fogkrémet nyomni a kutya szájába?? Ne találj már ki hülyeségeket. Ne kínozd azt a kutyát. Mellesleg nem a kajafelevésről fog leszokni,hanem tőled fog félni,mert nem fogja érteni,hogy mit csinálsz és miért csinálod...

Komolyan mondom,az állattartáshoz is külön engedélyt kellene szerezni lassan...

2013. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
A környékbeli tanácsadóidnak meg nyugodtan mondd meg,hogy sajnáljuk a kutyáikat,hogy ekkora barmokat sikerült kifogniuk "gazdinak".
2013. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Soha, egyetlen hivatásos kutyástól sem hallottam még, hogy ezt a módszert ajánlotta volna. Ha a kutya ettől megtanulná, hogy ne egyen fel dolgokat a földről, akkor bármilyen más, elég intenzív büntetés is megtenné, ha meg nem, akkor hiába nyomkodod a szájába a fogkrémet. Tanuld meg egyszerűen tiltani, sokkal hasznosabb.
2013. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 zsuzsabazsa ***** válasza:
15%

Ezen az oldalon meg mindenki orrba-szájba arról ír.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4593173-a-fog..

2013. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól még,hogy erről írnak,még egyáltalán nem biztos,hogy jó.
2013. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

A linkelt kérést is én tettem fel.

Azért gondoltam, hogy jó lehet, mert iszonyatosan jól nevelt kutyáik vannak azoknak akik ajánlották. Egy uszkár, egy yorki és egy staffi. Ezért gondoltam, hogy akiknek ilyen kutyáik vannak, csak nem mondanak hülyeséget...

Meg a korábbi kérdésemben kapott válaszokból is az jött le, hogy nem hülyeség.

2013. júl. 21. 21:45
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ja,és a kutya majd lenyeli a sok fogkrémet, a fogkrém meg majd megb*ssza a gyomrát és csodálkozik a sok h*lye,hogy beteg a kutya. -.-"

Egyél már egy kis fogkrémet,meglátjuk hogy érzed utána magad... -.-"

2013. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!