Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hónapos közepes termetű,...

2 hónapos közepes termetű, nagy aktivitású juhászkutya-keveréknek normális táp?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tehetjük meg, hogy royal canin meg acana árú kutyatápot vegyünk, de szeretném, ha azért normális tápot kapna. max.500-600ft/kg tápot keresek, ami tápláló és jó neki. Néztem a Brit, és a Josera tápokat, pl. összehasonlítottam a brit prémium sport és a brit premium junior M-et, és több hús volt a sport-ban, mint a juniorban. De gondolom juniort kéne vennem neki. Összetételben ezen kívül nincs nagy különbség, nem is értem, miért drágább a junior. Van valami tuti tippetek, ilyen áron melyik a legjobb ár-érték arányú táp? Tudtok ennél jobbat? Először kölyöknek, aztán majd ha felnő? Sokat, és aktívan fog sportolni a kutya!

Előre is köszi!



2013. júl. 23. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Brit Premiummal etettem a boxeremet. Jól fejlődött tőlle egy ideig, de aztán valahogy leált. Sok lett a kaki, nem volt igazán energikus, a szőre is fakóbb lett. Akkor kipróbáltuk a Brit Cart ami ugyan kicsit drágáb de sokkal jobb. Most már néhány hónapja ezt kapja és nagyon szép tőlle, szivesen fogyasztja. Mindenesetre szerintem kölyöktápot vegyél legalább egy éves korig neki.
2013. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 éves koráig a junior táp való neki. Utána válthatsz. Mint mindenből a junior/baby tápok a drágábbak. Mi is azt adtunk a kutyusunknak, az M méretűt. Teljesen meg voltunk elégedve, azóta már a felnőtt tápot eszi. Nem is kap mást.
2013. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Valletta ***** válasza:
Amikor én ilyen árú tápot keresgéltem, a Brit Premiumot találtam a legjobbnak. Viszont a kutyának nem vált be, így váltottunk, de az általános tapasztalatok jók, érdemes lenne kipróbálnotok.
2013. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha van valakinek még tapasztalata, írjon nyugodtan
2013. júl. 23. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem bordeaux-i keverékem van és én Josera Kids és Chicopee Large Breed puppyval etettem.

mindkettővel elégedett voltam, a Josi talán egy kicsivel jobb volt.

a Chicopee-t olcsóbban tudtam beszerezni a Petissimoról.

Britről nincs tapasztalatom.

2013. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!