Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lassan 4 hetesek lesznek a...

Lassan 4 hetesek lesznek a kis bullterrierek, milyen táppal etessem őket, Royal Caninból melyiket ajánljátok? Vagy szerintetek melyik lenne a legjobb választás? Brit premium, josera family?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az RC-nek a starter tápja egész jó.Azzal lehet kezdeni,későbbiekben vmi jó minőségű puppy táppal folytatni.

Pl. Brit Care Puppy


A Joserát elfelejteném...

2013. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem,és melyik starter a mini vagy a medium?? Hány hetes kortól adjam a britet nekik??
2013. aug. 5. 19:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Az RC tápból sztem a medium vagy a large az ő méretük.


7-8-9 hetes kortól esetleg mehet a puppy,attól függ melyik márkából.Brit Care-ből simán.

2013. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
off mennyiér adod a kutyák db-ját? :D
2013. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hol tudom a legolcsóbban a(z) RC-tápokat beszerezni??
2013. aug. 6. 11:39
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem a zoofast-on,vagy esetleg a petissimo webáruházban.


Nézd meg neten mind2 oldalt,rendelni olcsóbb,mint boltban venni.


Remélem az előző érdeklődőnek semmi esetre sem adsz kutyát..

2013. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam veszek 12 db RC mini starter mousse-t vége felé fokozatosan bele keverem a RC mini starter-t vagy a medium startert szerintetek melyik lenne a legjobb?? (NAGY KÍNBA VAGYOK,DE JÓT AKAROK NEKIK ADNI,A LEGJOBBAT) :):):
2013. aug. 6. 12:34
 8/12 Zitus14 válasza:
ha legjobbat,és van rá pénzed akkor Acana vagy Orijen..
2013. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De áruld már el,miért mini vagy medium??

Nem a kölykök jelenlegi méretéhez vannak ezek igazítva,hanem a felnőttkorihoz.


Ha sima bullterrierek (nem mini bull.) akkor a RC LARGE starter a számukra megfelelő táp.


Azt adhatod 2 hónapos korukig is akár,akik meg elviszik mondjad neki,hogy minőségi tápon vannak nevelve és fokozatosan álljanak át,vmi általuk választott szintén minőségi tápra.

A RC a starter tápot leszámítva egy nagy kalap kaki,junior kortól inkább a Brit, Brit Care,Acana,Oijen,Taste of the wild,ACC,AZP..stb. tápok menjenek.

Illetve a BARF vagy PREY módszer.

2013. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Éretm,koszonom az infot! :D
2013. aug. 9. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!