Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy német juhász...

Szeretnék egy német juhász kutyát, de nem tudom mivel etessem, hogy erős, és szép kutya legyen. Milyen középkategóriájú tápokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Royal Canin árkategóriában gondolkodok, kicsit drágállom, de ez van. Ebben az árkategóriában miket ajánlotok? Szuper prémium eledeleket ne is mondjatok, mert azt már nem bírná el a pénztárcám.
2013. aug. 7. 09:33
1 2
 1/11 Imola Ágnes ***** válasza:
Ami nálunk bevált, és eszi a roti, az amstaff, a németjuhász...az az ACC - Kölyök korban Puppy, majd Energy, idős korban pedig a Maintenence. Árban pedig nagyon jó, bár rendelni kell, nehéz beszerezni.
2013. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

BARF vagy PREY Model..


Ezeknél jobban semitől nem fog kinézni. És az rc-nél biztos jóval olcsóbb.

Nekem a két kb 50kilós kutya megvan olyan 15-20ezerből.

2013. aug. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Diesel23-al értek egyet. De ha mindenképpen tápozni akarsz a Brit Care elég jó és megfizethető.
2013. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi! :) Royal Canin-on gondolkodtam, de úgy hallottam, hogy csak felkapott eledel. Megpróbálom majd ezeket akkor. :)
2013. aug. 7. 09:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs "felkapott" eledel. Minden tápnak megvan a maga használói köre. Ki erre esküszik, ki arra. A kutyád fogja eldönteni végső soron, melyik táptól fog megfelelően fejlődni és utána remek formában maradni.Persze, érdemes figyelni, éppen milyen tápoknak jó a megítélése jelen pillanatban.
2013. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Akiteki ***** válasza:
77%
Azzal etesd, amit a tenyésztő ajánl. Ő jobban tudja, mint itt bárki.
2013. aug. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez eszembe se jutott, majd kikérem a tenyésztő véleményét is.
2013. aug. 7. 19:49
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Akiteki, ezzel nem feltétlenűl értek egyet. A tenyésztők nagy része szerződésben áll valamelyík nagy nevű eledel gyártóval. Cserébe lényegesen olcsóbban jutnak a termékekhez. A bolti ár töredékéért. Igy értelem szerűen azt a tápot fogja ajánlani a gazdiknak. Ez viszont nem jelenti azt hogy a kutya számára valóba az az optimális.
2013. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Akiteki ***** válasza:

Ugye nem képzeled, hogy egy tenyésztő vacakkal eteti a kutyáit, csak azért mert szerződése van?

Nekem 4 tápossal van szerződésem. És? Az egyik kutyámnak ez a jó a másiknak meg az. A kölyköknek meg különösen a legjobbat adja az ember.

Ez most tipikusan az a válasz volt, hogy csak azért, hogy ne érts egyet.

2013. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám hogy csak azért irtam hogy ne értsek egyet. Annyit mondtam hogy nem feltétlenűl az a legjobb a kutyának amit a tenyésztő ajánl. Arra sem gondoltam hogy a tenyésztő vacakkal etet. Én ugyan sok évvel ezelőtt macskáztam és csak egy gyártóval volt szeződésem, de ami tény az tény. Nem mindig az a legjobb az egyednek ami a tenyésztő ajánl. De kiindulási pontnak ideális.
2013. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!