Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire vas megyében?

HbOi kérdése:

Staffordshire vas megyében?

Figyelt kérdés
Nem tud valaki zala vagy vas megyében olyan pitbullt,vagy staffordshire terriert ami ingyen elvihetö ha valaki tud legyen szives írja meg.

2013. aug. 11. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézz körül a megyei gyepiken vagy menhelyeken.Minden ilyen helyen van.

A facebook-on tele van minden gazdikereső staffal meg pittel.Ja és persze ott vannak a fajtamentősök.

Milyen célra keresed?

2013. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menhelyeken is van fajtiszta pitbull és staffordshire terrier is ;)
2013. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy meg lepödsz,én magamnak akarom ilyen szoba kutyának,na meg persze azért ház örzönek is.....
2013. aug. 11. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdeklődj akkor a környékbeli menhelyeken,gyepiken.Jobban jársz,mint pár tízezerért venni egy mocsok szaporítótól egy bizonytalan eredetű,jó esetben keverék kölyköt.
2013. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sippara ***** válasza:
Akkor jól elb*szt*d a a fajtaválasztást, ugyanis sem a pit, sem a staff nem szobakutya, és nem is házőrző. Kőkemény sportkutyák olyan ösztönkészlettel, amit nem fogsz tudni kezelni. Ingyen meg pláne ne akarj semmilyen kutyát, kezdj el szépen gyűjteni, és mire összegyűlik az a 100-120.000,- Forint (egy rendes kutya ára), talán fogsz tudni annyit, hogy a tenyésztő nem röhög ki az első beszélgetés alatt, és lesz némi esélyed egy kölyökre.
2013. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sippara , én nem azt kérdeztem hogy mennyit gyüjtsek rá stb. egy pitet is lehet kezelni , volt már pitem és nem olya veszélyes ahogy sokan gondolják,csak úgy kell hozzá állni.
2013. aug. 11. 22:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt:



www.facebook.com/groups/248785101825459/?fref=ts

2013. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!