Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vanolyan kutya amire biztos h...

Vanolyan kutya amire biztos h nem lehetek allergiás? 16 éves lány vagyok/ ekcémám van és sajnos allergiás vagyok a kutyaszőrre. Van olyan kutya amire nem lehetek allergiás?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 16:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A kislányom is allergiás és az uszkárt javasolták nekünk is!Vettünk egy törpeuszit,már 6 éve megvan de soha nem volt gond a kislánynál tőle!:)
2010. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Én is allergiás vagyok a kutyaszőrre, augusztusban kaptam egy Yorki-t.. és rá nem vagyok allergiás :D én a yorkit ajánlom! Vele nem lehet gond. Saját tapasztalat :D

De egy allergia vizsgálat sem árt, ki tudja.. *-)

2010. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Akiteki ***** válasza:

Eleve nem lehet valaki allergiás. Ahány fajta, annyi szőr. Nálam is kimutatták, jól körberöhögtem az orvost.

Nem a szőrre, hanem a benne lévő porra lehetsz allergiás.

De ha ennyire félsz tőle, inkább ne vegyél kutyát. A híresztelésekkel ellentétben lehet élni kutya nélkül is.

2010. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia az én fiam macskaszőrre allergiás de nekünk a pulmonológus azt mondta hogy a macskát nem kell eltenni láb alól nyugodtan maradhat. Nincs is semmi gond vele, azóta kinőtte az allergiáját. De ha steril környzetben tartottam volna a gyereket akkor tuti allergiás lenne még mindig.
2010. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!