Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Választhatok egy kistermetű...

Választhatok egy kistermetű kutyát, miet válsszak?

Figyelt kérdés
Házban tarthatót

#állat #kutyák választás
2013. aug. 22. 11:51
1 2
 1/19 papa777 ***** válasza:

Most lehet, hogy lefogsz pontozni, de neked kell eldöntened, tudd neki biztosítani a mozgást, illetve a megfelelő minőségű táplálékot, pl felsőkategória: acana, orijen

középkategória: Brit, Brit care, josera, cibau totw, stb...

2013. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy választhatsz,de rajtad múlik a fajta!


Naponta mennyi időd lenne a kutyára?

Hosszú vagy rövid szőrű?

Első kutya lenne?

2013. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Én a kistestű fajtákból a tacskót szeretem, az a kedvencem,de én nem vennék fajta tisztát, hanem menhelyről hoznék ki. Szerintem Te is menj el, és legalább nézz körül. Kutya "vásárlásnál" is van olyan,hogy szerelem első látásra. ;)
2013. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%

Angol cocker spánielt.

Volt egy fekete színű ilyen fajta kutyám, ő volt a mindegyik kutyám közül a kedvencem, egyszerűen imádtam, sajnos pár éve meghalt.

Arra vigyázz, hogy nagyon okos és akaratos tud lenni, ez a kombináció nagyon következetes nevelést igényel.

2013. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Jázi&Csenge ***** válasza:
100%
Első kutya lesz? Mennyi tapasztalatod, ismereted van a kutyákról, kutyanevelésről és tartásról? Milyen igényeid vannak azon kívül, hogy "házban tartható", és kistermetű kutya legyen? Aktívabbat, sportosat, vagy nyugisabbat szeretnél? Hosszúszőrűt vagy rövidszőrűt? Mi a célod a kutyával (pl. kiállítás látogatása, valamilyen sport, vagy "csak" egy társat, családi kutyát keresel)? Mennyi időd lenne vele foglalkozni? Van a környéketeken kutyaovi/kutyasuli, sétáltató helyek, megbízható állatorvos, stb.? Mindenképp ragaszkodsz a fajtatiszta, törzskönyves kutyához, vagy szóba jöhet fajtamentés, menhely is?
2013. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Nekem törpe spiccem van, és imádom! :) Játékos, kedves, szófogadó, persze ezekre meg is kell tanítani, úgy kell nevelni! Bármilyen kutyát választasz, ahogyan neveled, az nagyban befolyásolja, milyen lesz.
2013. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fajtatisztát akarsz? Ha nem akkor a menhelyen könnyebben megtalálod a neked ideális kiskutyát:) vagy nézz hirdetést de szerintem jobb egy keverék de ahogy gondolod:)
2013. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi is, kölyök is, és az illatoson van szegény.

[link]

2013. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
mindenképp olyat javaslok ami még kicsi pár hónapos de valaki linkelt egy kutyust és az illatos úti menhelyen van szerintem ő is tökéletes lenne nagyon cuki és ezzel megmentenéd őt a menhelyről is
2013. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Középhosszú szőr hosszú is jó. Nekünk már volt egy pulink, és ő akertben a szőrére minden gazt ősszeszedett. Alapigény a hosszú szőr, és azért kell házban tartható, hogy ne kelljen minden sz*rt kiszedni belőle.
2013. aug. 22. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!