Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most 5 hetesek a kicsi bulterr...

Most 5 hetesek a kicsi bulterrierek, közepes testűek. Royal canin mini startert kaptak, de most jelenleg két napja a susa az2 eszik, ímmel ámmal. Mit adjak nekik, drágábbat is írjatok nyugodtan?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A mini nem nekik való,mivel nem mini méretűek lesznek,hanem medium,sőt megkockáztatom inkább large.


A mini starterban nincs meg a megfelelő tápanyag,visszamaradhat a fejlődésben.Válts olyan méretűre,ami nekik készült és nem lesz baj.A startert meg 6-7 hetesen cseréld ki jó minőségű puppyra,vagy egyes gyártóknál juniorra.

Pl. Acana,Orijen,Taste of the wild...Brit,Brit Care.És egyikből se minit vegyél,hanem legalább mediumot,de inkább large méretet.

2013. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor medium startert vegyek? És azt hány hetes koráig adjam?? 6,7,8???
2013. aug. 23. 13:29
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy 6 hetesen adhatom már neki a Brit premium juniort??
2013. aug. 23. 13:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a rendes méretű bullikról van szó,akkor szerintem inkább a large táp a nekik való.Meg nem mondom most a fajtastandardben mennyi a súlyhatár,de nekem amstaffom van,aki már a large kategória és a bullik is kb. akkorák,tehát szerintem gond nélkül mehet neki a large.Nem hinném,hogy törzskönyvesek lennének,vagy tenyésztenéd,szóval jó lesz az.


Ha teheted akkor próbáld inkább a Brit Care puppyt,asszem' az 6 vagy 8 hetes kortól adható.

2013. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]



itt egy link

2013. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A susa az2 táp kiváló neki! Nincs benne ízfokozó mint a royalba gondolom ezért eszi kevésbé!
2013. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon eszi,ezért nem is fejlődik tőle annyira,nem???
2013. aug. 23. 16:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj...nem.Azért mert nincs tele mesterséges anyagokkal,amik finommá varázsolják a kalap sz**r tápot.

A jó tápban nincsenek ilyenek.


De most őszintén,ha ennyire nem vagy képben,mi a halálnak szaporítasz?

2013. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!