Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jobb a Brit Premium...

Miért jobb a Brit Premium mint a purina dog chow?

Figyelt kérdés

DC: nyersfehérje 26%, nyers zsír 10%, nyers hamu 7,0%, nyersrost 2,5%, foszfor 1,0%, Kalcium 1,2%, glükózamin 0,06%

Brit: Nyersfehérje 26 %, nyers zsír 14 %, nedvességtartalom 10 %, nyers hamu 6,5 %, nyers rostok 2,2 %, kalcium 1,5 % foszfor 1,1 %, anyagcseréhez felhasználható energia 4 144 kcal


Árban se nagyon különböznek, érdekel, hogy miért lenne érdemesebb azt venni. Nehezebb sokkal beszereznem, de megoldom ha megéri.



2013. aug. 31. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az összetételt nézd meg. A Dog Chow-nak pl. sokkal kevesebb a hústartalma.
2013. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Dog Chow Nestlé gyártmány,már csak azért sem veszem.Rajta vannak azon cégek listáján,akik állatkísérleteket végeznek.
2013. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Belinkeled a listát kérlek ?
2013. aug. 31. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a Brit sokkal olcsóbb, legalábbis ahol én veszem. Amúgy én nem gondolom, hogy jobb, csak nekem mindegyik kutyám sugárban hányt a Dog chowtól, a Brittől meg szépek. A macskám viszont szereti a cat chowt.
2013. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Maxitabi ***** válasza:
100%

Brit P large(és ez a legfontosabb, hogy a fehérje miből van):ÖSSZETÉTEL: csirkehús (40 %), rizs, kukorica, búza, csirkezsír (tokoferolok által védett), lazacolaj, sörélesztő, natúr aroma, szárított alma, ásványi anyagok, gyógynövény és gyümölcs kivonatok (300 mg/kg), glukózamin hidroklorid (260 mg/kg), kondroitin-szulfát (160 mg/kg), mannan-oligoszacharidok (150 mg/kg), frukto-oligoszacharidok (100 mg/kg), schidiger-jukka kivonat (80 mg/kg), organikus réz, organikus cink, organikus szelén.

A DCh large breed:Gabonafélék (teljes kiőrlésű 20%), hús és állati származékok (hús 14%, pulyka 4%), növényi fehérjekivonatok, olajok és zsírok, növényi eredetű származékok (szárított cukorrépa apríték 1,1%), zöldségek (szárított cikória gyökér 1,1%), ásványi anyagok.

A felsorolás az összetevők mennyisége szerint törénik..

Szóval össze lehet hasonlítani őket: ne gabonát egyen a kutya!

2013. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!