Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért válogatja ki?

Miért válogatja ki?

Figyelt kérdés
Miért csinálja azt a kutyám, hogy a tápból random kiválogat pár bogyót, amit félrerak és nem eszi meg? Ugyanolyan ízű, még az sincs hogy az egyik mittudomén, csirkés, a másik zöldséges. Mi szerint válogat és miért?

2013. szept. 7. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem csak azért mert tudja, hogy később is kell majd ennie és ezért nem eszi meg mindet

vagy az is lehet ,hogy nem szereti azt a tápot amit kap és ezért nem eszi meg mindet, nekem úgyan ezt csinálta a kutyusom és egyszerűen nem szerette azt a tápot vettem neki zöldségeset és keverve adtam neki a húsosal viszont csak a zöldségeset ette meg de abból többet evett mint a húsosból szokott, egyébként imádja a húst de rendesen és nem táp formájában

2013. szept. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nem igazán éhes. van ideje játszadozni az étellel. Adjál neki kevesebbet.
2013. szept. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
színesek a falatok?
2013. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán nem azonos a minőségük,ezt egy kutya simán kiszagolja.
2013. szept. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is ki tudja szagolni, ha valamelyik egy kicsit más. De én arra is gondoltam, hogy talán olyasmi ez, mint amikor evésnél a szájában odavisz pár falatot a gazdinak a lábához. Talán valamilyen falkasorrendbeli dolog. Sajnos nem tudom érthetőbben elmagyarázni, mert nem sokat tudok erről, de lehet, hogy neked teszi félre. Vagy akár a falka más tagjainak, vagy esetleg magának későbbi raktározásra, bár ez valahogy nem tűnik annyira valószínűnek.

De az is lehet, hogy tényleg csak unatkozik vagy esetleg stresszes és olyan, mint a kényszeres ember, és emiatt válogatja és tesz félre egyes darabokat.

Később sem eszi meg, ha nem kap mást és előtte hagyod? Minden táppal ezt csinálja, vagy csak ezt a fajtát válogatja szét (azt értem, hogy ugyanolyanok a szemek, nem mix, de esetleg másik cégtől is érdemes venni, hátha azzal nem csinálja).

2013. szept. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!