Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy angol cocker spanielnek...

Egy angol cocker spanielnek enyi mozgas elegg lenne?

Figyelt kérdés
Angol cocker spaniel-nek azt irja hogy mindennap meg kel setaltatni, futatni minden nap ki vinem itt a kozelbe van egy mezo fele es ha oda ki vinnem olyan egy es fel orara es azutan egy olyan egy vagy legalabb negyven perces seta es neha nyaron vinnem uszni is ez elegg lenne neki mint mozgas? Elore is koszonom a valaszokat.
2013. szept. 13. 16:53
 1/6 anonim válasza:
Napi 1x 40 perc? Én minimum naponta 3x30 percet mondanék. Legalábbis amíg nekem volt, így csináltam.
2013. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jobban is megfogalmazhattad volna a szöveget,mert kicsit érthetetlen!


panelban vagy kertes házban laktok?


Ha panelban akkor napi 3x le kell vinni ebből két séta 20-30 perc a harmadik séta meg 1,5-2 órás legyen.


Ha kertesben akkor elég ha naponta 1x 1,5-2 órára elviszed

2013. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kertes lakasban
2013. szept. 13. 19:57
 4/6 A kérdező kommentje:
es nem azt irtam naponte 40 perc hanem futatni kivinnem a mezore 1 orara es azutan egy 40 perces seta.
2013. szept. 13. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi kertesben lakunk a spanimmal és a másik kutyámmal.

Napi 1x 1,5-2 órát van futtatva a mezőn. Otthon pihen kb 30 percet, aztán kezdik a birkózást. Kicsit hiperaktívak, de az éjszakát végig alusszák. :-)

Ha el kell mennem valahova és nincs időm kivinni, többet randalíroznak otthon.

Amikor nyaralni voltunk, a baby szitter úgy gondolta, elég lesz 3 naponta egy órás séta. A szőnyeg látta kárát. Megcsócsálták.

Ahogy írod az úgy jó lesz.


Egyébként az én kutyáim is szeretnek úszni.

2013. szept. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom vegre egy normalis valsz koszi szepen :)
2013. szept. 14. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!