Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A saját megszokott helyén...

A saját megszokott helyén hagyjam, vagy odaadjam valakinek, aki nem nagyon szereti a kutyát?

Figyelt kérdés

Elutaznék egy hétre, nem nagyon van kire hagyni a kutyusomat. Szerintetek kibirna egy hetet, szabadon mozogva a saját megszokott helyén.

Tennék vizet, kaját neki.

De nagyon hozzám van szokva.

Akinek odaadnám egész nap meg lenne kötve és foglalkozva sem igen lenne vele.

Ugyanakkor van 3 kutyája egész nap pórázon vannak.

Nem nagy testü kutyudról van szó.


2013. szept. 15. 21:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Inkább pórázon legyen egy hétig mint egyedül. Jó, teszel neki kaját, azt felzabálja egy nap alatt, ami egyrészt nem egészséges, másrészt a maradék napokra nincs semmi. A pl. három napos vizet pedig kényesebb kutya már meg sem nagyon issza.
2013. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs egy kutyás ismerős,aki minden nap ránézne és megetetné?Fennáll a veszélye,hogy meglóg,ha egyedül hagyod.A láncos kutyás ismerősödtől is meglépne az első lehetséges alkalommal és ilyen "embereknek",akik sajátjaikkal így bánnak,nem adnék a kezébe kutyát.Kutyapanziót ajánlanám,ott legalább foglalkoznak vele és biztonságban lehet.
2013. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Merrefelé laktok, és milyen kutyáról van szó?
2013. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kutyapanzió, vagy egy ismerős aki minden nap kijár friss vizet adni és etetni, ez a kettő lenne a legjobb, ha megoldható..viszont egyedül minden felügyelet nélkül semmiképpen nem lenne jó, mert ha elfogy a kaja, kiömlik a víz akkor gondok lehetnek.
2013. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi a szomszédot szoktuk megkérni, naponta kétszer ellátja.
2013. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tehetsz neki 10 kilo kajat is akor is felzabalja egy nap alat es az meg nagyn nem jo ha meg 10 liter vizet kap talan ha nem is isza meg egy nap alat de akor ket nap alat es a tobbi npra nem jutna neki semmi meg nem is tesz bneki jot ha anyit zabal hat inkabb hagyd a somszedra hogy maradjon egy hetig lancon inkabb mint hoy tulzabalja magat
2013. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat, ugy lesz,ahogyan irtátok, és valóban igaz, hogy a viz ki is borulna.

Sajnos a szomszéd az nem szereti a kutyákat, igy messzebbre kell vinnem, ahhoz akinek 3 kutyusa van. Csak sajnálom, mert nincs megkötve itthon Kibirja ezt az egy hetet.

2013. szept. 15. 22:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én panzióba vinném.
2013. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb idegen kutyák közé láncra tenni.Én panzióba vinném,akkor is,ha drága.De csak oltott,féregtelenített kutyát fogadnak.
2013. szept. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Meg lehet oldani a dolgot ahogy tervezted, de nem igazán ajánlom.

Anyámék anno otthon hagyták a kutyát, tettek ki neki egy zsáknyi kaját, azt ügyesen beosztotta az eb, és a vízzel sem volt baj: a kerti csap alá tették a tálját, megeresztették csöpögősre, tehát ha ki is borította volna, inni tudott volna.

Nem is volt probléma egy hétig, azon kívül, hogy szerencsétlen kutya kikészült idegileg.

Napokig sírt miután hazajöttünk, és komolyan mondom, meg is sértődött :) Elbújt a házában, csak hosszas unszolásra volt hajlandó kijönni, akkor viszont körbeugrált minket.

Én még kicsi voltam, így nem nagyon szólhattam a dolgokba, de emlékszem, én már akkor sem támogattam az ötletet.

2013. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!