Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a legszebb...

Szerintetek melyik a legszebb border collie színváltozat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lehet h egy kicsit hülyén fogalmaztam/fogalmazok, de szerintetek melyik a legszebb border collie színváltozat? Melyik tetszik a legjobban, ha akartok linkelhettek képet is! :))

2013. szept. 19. 19:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nekem a redmerle borderek jönnek be nagyon :)


Pl ő nagyon tetszik


[link]

2013. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%

a pöttyös szerintem. Ráadásul soknak világos a szeme is :)

[link]

2013. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A hagyományos fekete-fehéret szeretem.
2013. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
nekem a sable tetszik a legjobban meg a brindle :) nekem feketém van, de ha találnék egy szépet azok közül a színek közül szívesen vennék :) olyan szépek és különlegesek! az összes border gyönyörű <3
2013. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fekete-fehér borderem van, mert akkor ez a fajta tetszett a legjobban, azóta viszont olyan szinten a fajta szerelmese vagyok, hogy mindegyik fajtát gyönyörűnek látom.
2013. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

Egyetértek az előttem szólóval, én is ismádom az összeset, a legkevésbé talán a barna.fehér jön be. Nekem egybként "hagyományos" fekete-fehér van, ha most mást kéne választani, akk ilyen vajszínű fehéret választank: [link]

DE ha bármilyet lehetne, most is a fekete-fehér a befutó....annyira gyönyörű: [link]

2013. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Nekem a barna is tetszik, főleg amiatt, mert az enyém még kölyök és mikor hanyatt fekszik olyan feje van mint egy kisrókának és ha barna színe lenne, akkor méginkább rókaszerű lenne. Nagyon édes.

Egyébként ha választhatnék mellé még egyet, akkor bule-merle színű lenne.

2013. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem a fekete-fehér tetszik. Szerintem azok a legszebbek.
2013. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem is fekete fehér van, és nem azért mert az a legelterjedtebb, hanem mert ez tetszik. Ami még kedvenc az az ausztrál vörös, de sajna mo-n nincs ilyen színű munkavonalú, ezért nem azt választottam. Amivel még megbarátkoznék szívesen az a tri. De mindegyik bejön, ami border collie, színtől függetlenül.
2013. szept. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ee red vagy ee red merle (ilyet mondjuk csak egyszer láttam a Real pearl kennelben de nagyon bejön) , meg a blue merle is tetszik ha olyan a kutya mondjuk az lehet nagyon csúnya is ha nem szép az alapszíne, vagy a sima fekete fehér is nagyon tetszik
2013. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!