Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriever-t, de hol?

Golden Retriever-t, de hol?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy golden retriever kutyust, megbízható (törzskönyv, előszűrések) helyről. Aki tud ajánlani személyesen kenneleket, pontos árral, tapasztalattal, az kérem írjon! Ti hol vettétek kutyusotokat?

2013. szept. 22. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Hajdanán amikor én kerestem a kutyámat, felhívtam az összes kennelt ami létezett M.O-n majd kilőttem azokat ahol idén nem lesz kiskutya, azután szépen mentem a külföldi kennelekre, majd Cseh-országban megtaláltam a nekem megfelelőt és felmentem érte, olcsóbb volt az igaz, de teljesen hű a standart-hoz. Egy jó kutyára évekig is várnod kell, hirtelen most úgyse fogsz kutyát venni. A G.R átlagban 50-től 100-ig terjed, De mindenképpen kérd a kölykök törzskönyvét mielőtt megveszed a kiskutyát és érdeklődj a kiállításokról. Ha találtál egy kiskutyát és beszéltél a tenyésztővel, szivesen segítek írj rám. Nehogy átverjenek mert megesik.
2013. szept. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! írtam M.o.-on levő kenneleknek, valahol visszaírtak (140.000-300.000-ig) de valahol nem. Ezért kérném olyanok segítségét, akik közvetlenül tudnak ajánlani pontos kennelt, pontos árral és tapasztalattal. Sajnos, nem vagyok velük tisztában, szóval csak "barangolok", csupán hobbi célra kellene, tehát munkavizsgák nem lényegesek, az egészségi annál inkább.
2013. szept. 23. 08:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi :O :O az nagyon sok szerintem, én egy sokkal ritkább fajtát vettem és az olcsóbb volt 300 ezer Ft. Hobbi célra pedig duplán nem éri meg, még akkor is jobban jössz ki ha külföldi kenneleket nézel. Valahogy M.O-n nagyon drágán árulják a kutyákat nem értem miért.
2013. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!