Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Új kutyát szeretnénk. De...

Új kutyát szeretnénk. De fogalmunk sincs hogy milyen legyen. (? ) Kertes házunk van, és a kerítésünk kb.120 cm magas. Egy olyan méretű kutya kéne ami ezt nem ugorja át. Régen westienk volt. Most olyan kutya kéne ami elkergeti a macskákat.

Figyelt kérdés
Szép, aranyos, és okos kutya kéne. :)
2013. okt. 28. 11:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nézzetek el egy menhelyre, rengeteg kutyus van, kicsi is, nagy is
2013. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 sippara ***** válasza:
60%
Jó, azt már tudjuk, ti mit vártok a kutyától (gyakorlatilag azt, hogy meg legyen nevelve és le legyen fárasztva). Az egyetlen fennmaradó kérdés, hogy TI mit tudnátok NYÚJTANI a kutyának.
2013. okt. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Miért kéne nekünk az hogy meg legyen nevelve? És hogy le legyen fárasztva.. Ilyeneket honnan veszel? Mindent meg tudánk adni neki..
2013. okt. 28. 12:28
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Imádom ezt a mindent meg tudnánk neki adni mondatot. Ha annyi pénzem lenne, h mindig kaptam volna egy ezres, mikor ez elhangzott, de nem volt mögötte semmi, akkor milliomos lennék.


Szóval TI mit tudtok nyújtani a kutyának? Ne azt mondd, h kaja meg szeretet, hanem a lényeget.

2013. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy abból süt le, h olyan kell, ami meg van nevelve, h ne ugorja át a 120 centis kerítést. Egy jól megnevelt és tartott kutyának a kerítés dísz, egy unatkozónak meg lehet erődöt is építeni, akkor is elmegy.
2013. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Figyelj. Volt már kutyánk. Tudom hogy mit kell csinálni velük. -.- és örülök hogy imádod ezt a dumát.. Hetente 3 seta, kaja inni , jatekok, jatszanék is vele, orvoshoz is tudnám vinni, ha esetleg kisebb termetű akkor rossz idő esetén beengedni a házba, lenne egy fekvőhelye bent is meg kint is.
2013. okt. 28. 12:42
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem ugy ertetem azt hogy ne ugorja at a keritest hogy meg legyen ra nevelve.. A meretere gondoltam. Nem hiszem hogy egy kisebb termetu kutya at tudna ugrai.. A meretere gondoltam!!!
2013. okt. 28. 12:44
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jó tanácsom...Ahogy elnézem,nincs olyan fajta,aminek olyan hűde nagy szerelmese lenne a család.Gondolom,ha most a hasatokra ütöttök,hogy pl cocker spániel,senki nem fog százezrekért kutyát venni.Szaporítótól meg fajtatisztát nem kapsz,egészségeset pláne nem,tehát hiába ajánlunk itt akármit,húszezerért nem jó ötlet kutyát venni,nagy fajtaszerelmet meg nem látok,aminek következtében egy rakat pénzért ti kutyát vennétek.Marad a menhely és a fajtamentés!Én mikor elhoztam a menhelyről a kutyámat,annyi gyönyörű,okos,célnak,igényeimnek megfelelő kutya volt,hogy nem győztem válogatni.Miért nem mentek el ti is és néztek ki egy aranyos kis keveréket vagy akár fajtajellegűt,mert bizony,az is van bőven?Még kölykök is szoktak lenni,ha mindenáron ahhoz ragaszkodtok.Nekünk a megyeszékhely menhelyén nincs olyan,hogy ne lenne legalább két alomnyi kölyökkutya-ami elég elkeserítő,de így még a kölyökpártiak is tudnak válogatni.Igaz,én már idősebbet hoztam el,de ez már más tészta.
2013. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot.. Megfogadom!:D
2013. okt. 28. 12:54
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Heti 3 séta? Máris hangzatos ígérgetés a mondatod. A kerti kutyának is KELL legalább napi 1 séta. Erről ennyit, mondom, h milliomos lennék....Már csak azért is, mert neked az ALAPVETŐ marad ki: tanítás és tanulás.
2013. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!