Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg rossz ember az, aki a...

Tényleg rossz ember az, aki a kerti kutyáit nem viszi minden nap sétálni?

Figyelt kérdés
A kutyáim hatalmas területen mozognak szabadon,láncot,kennelt,nem ismerve.Játszok velük,tanítom őket-a kertben;ha jó idő van,sétálni is elmegyünk.Viszont nem mindennap.Nem is tanulok itthon,ezért a távol töltött napok értelemszerűen kimaradnak,ha itthon vagyok,igyekszem velük minden nap tenni egy sétát(általában délután),de van,hogy fáradt vagyok,dolgom van,olyankor be kell érjék a kerti szórakoztatással.Meglepve olvastam,hogy itt a gazdik a kerti kutyáikat is naponta többször viszik sétálni...Én el sem merem mondani,hogy van,hogy egy hét is eltelik úgy-ha mondjuk beteg vagyok-hogy nem viszem őket sétálni,csak a kertben simogatom őket,meg labdázunk,gyakorolunk.Ezek alapján tényleg rossz gazda vagyok?
2013. nov. 1. 22:05
1 2
 11/11 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nem vagy rossz gazda...ez valóban SOKKAL több, mint amit átlag gazdi csinál a kutyáival :)

Még annál is többet ér, mint mikor panelból kiviszik 3-szor 10-15 percre pórázon és slussz

2013. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!