Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutyafajta...

Szerintetek melyik kutyafajta illene hozzám? (Többi lent)

Figyelt kérdés
12 éves vagyok a boxerünk nem rég halt meg ezért szeretnék egy olyan kutyát aki közép vagy kis termetű okos (tanítható) lehessen vele agilityzni. A szőrét tudnám gondozni. Szeressen sétálni futni túrázni. Az idegeneket azért elviselje. Családi kedvenc lenne. Nagy lakásba napi 3-4 óra séta és játék. Előre is köszi a válaszokat.

2013. nov. 2. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a lehetőségek száma elég végtelen a leírásod alapján :) verseny agility-ben elsősorban a juhászkutyák hódítanak... border, aussie, sheltie, belga juhászok.

nyugisabb ezek közül a shetlandi juhász, Groenendeal, Tervueren

pörgősebb a border, malinois, laekenois, ausztrál juhász (aussie)

de ezek csak ötletek, hobby szintű sportra rengeteg fajta alkalmas még

2013. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
viszont a korod alapján én pl a sheltiet (shetlandi juhászt) ajánlom, nem egy domináns alkat, ilyet fiatalon is könnyen megnevelheted és lehetnek vele sikerélményeid a sportokban :)
2013. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a magyar vizsla jutott először eszembe.
2013. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és jó válaszokat. Szerintem már kb. tudom, hogy milyen kutya kell nekünk. :-)
2013. nov. 2. 19:25
 6/10 anonim ***** válasza:
american pitbull terrier a javaslatom.
2013. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen a Pitbull az nekem nagyon tetszik de anyukám nem enged pitbullt mer azt mondja hogy véreb de szerintem nem az a boxer után a pitbull az egxxik kedvencem. :-)
2013. nov. 2. 20:59
 8/10 anonim ***** válasza:
a vérebek vadászkutyák:) én tulajdonképp nem is ismerek problémás pitet, teljesen normális mindegyik.
2013. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak anyukám azért mondja mert szeme egy házban örökbefogadtak egy olyan pitbullt akit viadaloztattak és elég rémisztő kutyi és anyukám azt mondja hogy egyszer színház után megtámadta. De sztem ezt csak azért mondja mert egyszerűen fél és azt akarja hogy az új kutyánk ne legyen pitbull mert azt hiszi hogy elvadul.
2013. nov. 3. 10:40
 10/10 A kérdező kommentje:
*szembe
2013. nov. 3. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!