Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki (én) a nagy testű kutyákat szereti és egyszercsak átlandol a kistestüekre? Azután meg már csak azok érdeklik?

Figyelt kérdés
Eddig mindíg csak nagy testű kutyáim voltak sosem jutott eszembe,hogy egyáltalán léteznek kiskutyák.De most minden megváltozott.Nem érdekelnek a nagyok csak a kicsik!De még magamat sem értemmiért van ez?Lehet ,a korral jár ez a változás?
2009. nov. 15. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
egyszerűen rájöttél, hogy a picik is lehetnek aranyosak :) ugyanígy voltam, mindig nagytestű kutyáink voltak születésem óta, aztán egyszer a szüleim annó hazahoztak egy tacsit.. ott beleszerettem minden apró termetű kutyába :)
2009. nov. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezik. Én pl úgy voltam vele csak a Harry Potter, meg Gyűrűk urát meg krimi filmeket meg a lila színt ne... Oszt most én vagyok a legnagyobb Gyűrűk ura, Gyilkos elmék fan meg a fele ruhám lila. :D Meg nekem az a típusú kutya jön be amelyik kemény és nem cukipofizik idegenekkel, ennek ellenére a kedvenc fajtám a mudi amiről ugye nem néznéd ezt ki (az más kérdés hogy az enyémnek akkor is ilyen irányultsága van :D). Meg minden áron skót juhászt akartam, de ma már ingyen sem kell mert nem jön be. :D
2009. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Nincsen veled semmi baj. Tudod,ahogy a slágerben is van: "Változnak az idők,vele változok én is"!

Én is éltem-haltam a kis kutyusokért,évekig volt pincsim,aztán most meg erős váltással hirtelen a nagyok kerültek előtérbe és van egy Bordeauxim.:)

2009. nov. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi mindenkinek ez nagyon megnyugtat!!!!!!!!Azt hittem velem van baj de akkor mások is vannak így akkor ez nem csak fellángolás.
2009. nov. 16. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!