Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyers halat lehet adni a...

Nyers halat lehet adni a kutyának?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 11:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy milyen kutya, yorkikat is etetnek nyers étrend szerint.

Csak a disznót kell főzni, minden más mehet nyersen, a hal is.

2013. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
Az amit a dokik mondanak még nem szentírás. Nagyon kevesen értenek ehhez. Az én dokim pl tőlem hallott erről előszőr. Kb én tartottam neki tovább képzést :D meggyőzni mondjuk nem sikerült de elfogadta hogy jó az amit csinálok :)
2013. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12:37


:):)

2013. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A mi állatorvosunk bíztató volt, mikor szóbahoztam a nyers etetést. Bár, azt hozzátette, hogy tökéletesen nem lehet lemásolni a "farkas" étrendet. :D

Én adnék halat a kutyámnak nyersen (és nem sütve :D) de az itteni piacon nincs halas, sajnos. :*

2013. nov. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert hiába állatorvos, sokan tisztelet a kivételnek nem "haladnak a korral". Egyszer valamikor lediplomáztak, de az új technikákat, készítményeket, "trendeket" max az orvoslátogatóktól hallják, esetleg a betegektől. Még az ivartalanítás kérdésében is vannak még olyan dokik akik szerint márpedig az ivartalanítás rossz dolog... Nem kell nekik mindent elhinni elsőre..
2013. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!