Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elszökött beagle szukám.1...

Elszökött beagle szukám.1 éves múlt, kiskora óta nálunk van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hogyan keressem, hová forduljak segítségért? Csak bolhanyakörv volt rajta, de volt benne chip. Mennyi az esély rá, hogy hazajön?
2013. nov. 20. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal posztóld ki a facebbok oldaladra és írd le a chip számát is talán a fajtamentőknél is ki teheted!
2013. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hol élsz, de én kitenném fb-ra azonnal, aztán fölöltöznék és járnám a környéket, kérdezősködnék, aztán ha nem kerül elő 1 napon belül, akkor érdeklődni gyepin, menhelyen, az állatorvosnál kipakolnám a fotóját...szerintem
2013. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi az esély rá, hogy hazajön?

ha rendszeresen sétáltatva volt, van rá reményed, hogy esetleg hazatalál.

(nem tüzelt?)

a környék állatorvosainak jelezd, hogy elveszett és add meg a chip-számát!!

Ellopni nem érdemes, annyira nem drága fajta, ha pedig valaki leadja állatmenhelyen, a chip alapján a menhely állatorvosa betudja azonosítani a bejelentett gazdáját.

2013. nov. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Froncsi ***** válasza:

Ha etetés előtt szökött el, akkor gyakori, hogy a kutya visszamegy, amikor eljön az etetési idő.

Nincsen szerintem kifejezett módszer, hogy merre kell keresni, a kutya arra megy, amerre gondolja. Meglát valami érdekeset, elmegy arra. A sétáltatás útvonala sem biztos, de talán az legyen az első, amit végigjársz.

Illetve facebookon kiírni, néha bejön.

A chip-nek addig nincsen haszna, amíg meg nem fogják a kutyát, és le nem olvassák a nyakán...

2013. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Mikor a huskym elszökött, a szokásos sétaútvonalakon kerestük, szerencsére az egyik helyen meg is találta barátom. Én először arrafelé keresném, csak aztán mennék másfelé. Kérdezgesd az embereket is, hogy nem láttak-e arra egy beaglet. Ha én találnám meg, elvinném dokihoz, bár gondolom, ez csekély remény számodra:(
2013. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Feltétlenül keresd meg a helyileg illetékes gyepmestert.Nem biztos,hogy alapból chipet néznek a bekerülő kutyákban.Készíts plakátokat a képével és tedd ki a környéken.

Ha ivaros és megkerül,feltétlenül ivartalaníttasd,nagyban csökkenti a szökési hajlamot.Egyébként alapból szökős fajta.

2013. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Visszajött :) :), mindenkinek köszönöm.
2013. nov. 20. 19:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülök:)
2013. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hű de jó, most aztán vigyázz rá!
2013. nov. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!