Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem akarják egyes...

Miért nem akarják egyes emberek bechippeltetni a kutyájukat? Felvannak rajta háborodva és hisztériáznak.

Figyelt kérdés
Ismerőseim körében ezen problémáznak sokan, hogy de szemétség, minek, felháborító, atyaég...De drága arckrémre, pipőzködésre, sok otoba dologra van pénzük.A legjobb, hogy aki sok kutyát tart azok meg még jobban abajognak.Könyörgöm mi lesz, ha egyszer beteg lesz a kutya és több tízezerbe kerül...hát mondjuk gondolom mi lenne, semmi.

2013. nov. 30. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Valószínűleg azért, mert ,,drága". Van egy olyan ismerősöm, aki azért nem akarta, mert ha majd nem kell a kutya, nem tudja utcára tenni... Végül a menhelyre került szegény kutya... :S
2013. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én egy nővel találkoztam, aki szerint állatkínzás :D
2013. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Atyaég, most én is ezt mondom.
2013. nov. 30. 13:26
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyat is hallottam, aki azt mondta, h a kutya chipjén keresztül őt is megfigyelik, ezért nincs chip a kutyában.
2013. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Akik nem szeretnék,hogy nyomon követhetők legyenek a kutyával történő események,pl.oltás megléte vagy hiánya,persze hogy hisztizik.
2013. nov. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Micsoda indokok :D
2013. nov. 30. 14:18
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja utána kitenni az autópálya vagy erdő szélén...
2013. nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%

Ez a kutyachip csak előfutára az emberchipnek amit nemsokára bevezetnek .Ez csak teszt. Higgyétek el nemsokára majd az újszülöttekbe és a felnőttekbe is kötelező lesz és ugyan úgy megideologizálják ,hogy ez nekünk milyen jó és milyen előnyös ,mint most a kutyachipet.

És tömegek fogják hangoztatni ,hogy maradi és hülye aki ez ellen szól, trendi az emberchip, dejó nem kell személyit vinnem a strandra, vásárolhatok majd bankkártya nélkül a tescoban de modernfaxagyerekvagyok..

A totális kontroll és felügyelet a hatalom részéről a cél, ezt nem veszik észre.


Már réges rég az ősidőkben feltalálták a tökéletes kutyaazonosítót, a nyakörvbilétát . Ja az csak 50 ft lenne,és bárki leolvashatja ,nem kell hozzá speckó szerkezet ,tényleg én vagyok hülye ,bocsánat...


Aki akarja ,a chipet is kivághatja a bőr alól, szóval nem akadály ha ki akarja dobni valaki az útszélre az ebét, az az ember nem riad ettől vissza.

2013. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Nyakörv elveszhet, elszakadhat, és otthon nálunk nincs rajta a kutyán(csak sétához). Ha kiszökne, nem lenne semmi ami beazonosítaná.
2013. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6%
Akkor lehetne tetoválás is mint régebben a törzskönyves kutyáknál bevált módszer volt.
2013. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!