Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állatorvosnak illik jattot...

Az állatorvosnak illik jattot adni? Ti mennyit szoktatok adni kb?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell, keresnek így is eleget, és nem is várják el! Legalább is mifelénk! Ha akarsz adjál persze, de ez nem a magyar egészségügy!

Mondjuk ha házhozhívod az más eset!

Akkor én adnék!

2009. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát mi szoktunk adni nehogy legközelebb megölje a kutyusomat:D 8050ftot kellett most fizetni adtam 8200at nem sok de legalább vmi.
2009. nov. 21. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Úristen nem kifutófiú, ezzel csak megsérted! Vagy ne adj semmi jattot vagy akkor már adhattál volna egy 10ezrest. Egyébként nem várják el, valóban keresnek rendesen.
2009. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem tudtam h működik ez soha sem volt még kutyám de legalább mostmár tudom
2009. nov. 21. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az állatorvosnak is minimum annyi jattot szoktam adni, mint egy pincérnek. Minimum 10% Legközelebb így nagyobb örömmel válaszol minden kérdésemre és sokkal segítőkészebb.
2009. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindíg annyit fizetek az állatorvosnak amennyit kér. Ha házhoz jön akkor is. Nem egy állatomat kezeli, sok éve, mindíg válaszol minden kérdésemre, szívesen jön, utánanéz mindennek.

Ez egy szolgáltatás, aminek ára van. Szerintem annyit kell fizetni amennyit kér.

2009. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mi minden vizsgálat után összeveszünk hogy ne adjak:-)

de mi barátok lettünk a sok állatom miatt!

2009. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!