Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Huskyk apródon. Ez valami vicc?

Huskyk apródon. Ez valami vicc?

Figyelt kérdés

[link]

pl ez..na de most komolyan? miért? miért vannak ilyen hülye emberek? 1hónaposan lol, aztán majd az új gazdák is úgy járnak mint az a szerencsétlen aki 2naponta kiír valamit.

"1 hónapos fajtiszta husky kölyök kutyusok . Az anyuka husky malamut , az apuka szibériai husky " L0L



2013. nov. 30. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos nem vicc...
2013. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem vicc sajnos! Még annyiból jó hogy nem pusztította el őket. Hát nem tudom melyik hiszékeny ember ad pénzt ezekért a kölykökért, akiket nem mondanék csúnyának, pedig keverékek.
2013. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
én veszek tőle ! de keveslem ezt a 20ezret én adok neki egy 30at nekem megéri! hisz ezek csodálatos FAJtiszta kutyák. olyan ritka az ...
2013. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Itt egyedül az 1 hónapos a gond a többi oké, leírja hogy a kutyák keverékek, igaz azt is hogy "fajtiszta" de elég egyértelmű ,hogy nincs tisztába a fogalmakkal.20 ezret meg az ad érte akinek megéri. Millió ilyen hirdetés van ,ez mitől különb?
2013. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Husky malamut ès Szibériai husky LOL xdd
2013. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Küldtem neki egy érdeklődő üzenetet hány hetes koruktól hozhatók el, van-e törzskönyv, milyen oltásokat kaptak. Kíváncsi leszek, én azért reménykedek hogy 8 hetet mond, de legalább 6-ot... :(
2013. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szegény kutyák, vajon mi lesz nekik a legjobb az életben...
2013. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
OFF: és ez mi? Műfű jár a kutyához... :D [link] Mellesleg 5 hete mikor elhozták (gondolom már sokkal előbb, de mindegy) nem tudták hogy elköltöznek? Mekkora törés ez egy 13 hetes kutyának? Olyan szomorú ami itt megy. :(
2013. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akiteki ***** válasza:
100%

Bár vicc lenne!

És ami még rosszabb, hogy akad majd olyan hülye, aki meg is veszi.

2013. dec. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!