Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szőrű/fajtájú tibeti...

Milyen szőrű/fajtájú tibeti masztiff ez?

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 4. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Melyik?
2013. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kiírtam, ott van. :)
2013. dec. 4. 20:57
 3/12 anonim ***** válasza:

:D elsőre nekem sem ez a kép jött be, hanem sok másik


Amúgy én nem értem a kérdést. Fekete-cser színű tibeti masztiff.

2013. dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez egy hosszú szőrű tibeti,amit Európában nem tenyésztenek,vagy csak megfizethetetlen áron.Főleg ilyen színben lehetetlen találni.
2013. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy hosszú szőrű? Nem csupán félhosszú? Mert lehet a lábakon és a farkán egész hosszú, tény, de a teste többi részén inkább rövid.


Ez egy hosszú szőrű: [link] Itt a testén is igen hosszú. Jó, alaposan ki van főnözve, de most nem ez a fontos, hanem a testet borító hosszú szőrzet - mely nem csak a lábakon és a farkán hosszú.


Ezért nem tudom eldönteni, melyik is valójában... Valaki HELP!

2013. dec. 5. 12:32
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha nem egy fényképet láttok, akkor alulról az utolsó!
2013. dec. 6. 20:07
 7/12 Akiteki ***** válasza:
Új ázsiai őrület. Nem tudom mit kevertek bele, hogy ilyen lett. Egy igazi tibeti úgy néz ki, mint valahol középtájon az a fekete, nem mint egy nagyra nőtt szőrgombolyag.
2013. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem, az csak az Európában elterjedt "tibeti"... Pont, hogy amit te mondasz, az éppen sehogy nem néz ki. Száz másik kutya "arcát" rá lehetne húzni, semmi egyénisége. De nem ez a kérdés, hanem az, hogy ez milyen szőrzetű, ami a képen van.


(Vagy ha nektek sok kis kép jön be a linken, akkor alulról az utolsó, amiről beszélek).

2013. dec. 6. 21:00
 9/12 Akiteki ***** válasza:
a kérdésedre a választ megadtam. Nincs neve a szőrének, mert tibeti masztiff egyféle van, nincs különböző szőrváltozata. Ezek az óriásira növesztett, hatalmas szőrgomolyagok pont annyira betegesek és hibásak, mint a minicsivava meg az extramini yorki. Hogy mennyire nem egyéniség, arról a tibetis tulajdonosok tudnának mesélni. Mindenesetre egy kutya nem attól lesz egyéniség, hogy extrém kinézete van.
2013. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Dehogyis nincs. :)) És ha valaki, hát te nem adtál meg az égvilágon semmit. Max. fikáztál. :)


Rövid, félhosszú és hosszúszőrű a három változat. De a kérdés nem neked szólt, hanem azokhoz, akik biztosan tudják a választ a kérdésemre.


Szóval valaki, aki jártas e csodaszép teremtmények világában, írja már le, hogy a képen milyen tibeti masztiff van! Megköszönném!

2013. dec. 6. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!