Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtájú kutyának...

Milyen fajtájú kutyának tudnátok elképzelni a Cicavirág nevet?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 15:47
1 2
 11/19 anonim válasza:
50%
Szerintem valamit félreértettél a ezzel, ez a név egy macskához illik, a cicák amúgy sem annyira nevesek, hogy megjegyezzenek egy ilyen hosszú nevet, egy kutyának meg, szerintem keress valamilyen más nevet.
2013. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Egyébként pusztán csak, mert nagyon érdekel: Az előre kitalált névhez szeretnél kutya fajtát választani?

Nincs ezzel semmi baj, csak ezt másképp szokták :)

2013. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Platypus ***** válasza:
100%
Valamiért egy óriás uszkár ugrott be róla. De szerintem illik az őrző-védő fajtákhoz is, mert jó poén. Egy doberman vagy belga juhász szukát el tudnék képzelni vele. Cicának becézve épp elég rövid, karakteres hangsor, nem rossz hívónévnek.
2013. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

ha te ezzel boldog vagy, nevezd el így.

de ha még nincs kutyád, tapasztalat, ne erőltesd

volt két nyulam, mindegyiknek kitaláltam előre nevet, semelyikre sem illett, meg kellett változtatni

szerettem volna egy mondó/mira nevű kutyát, hát nem jött össze, mert az sem illika kutyámra

2013. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%

Egy barbie kutyának kábé. :D

Amúgy poénból hívom így az állataimat, amikor gügyörészek nekik. De hogy ténylegesen ezt a nevet adjam bármelyiknek is...

Ne haragudjatok, de előttem egy kép villan fel, egy "srácról" rózsaszín ruciban, aki tipeg a csivavája után, mert az persze lesz*rja, ő meg nyekereg neki, hogy CICAVIRÁÁÁG.

2013. dec. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
palotapincsi, és barna
2014. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Találtam képeket a képtáram.hu profilomon


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Bocccccccccccccccccccccccccccccs
2014. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nem ide akartam beszúrni bocsi mindenkinek!
2014. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!