Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Világgá ment a kutyám! Mondjuk...

Világgá ment a kutyám! Mondjuk igaz, hogy nem sokat törődtem vele, de most vajon mérges rám?

Figyelt kérdés

Párszor elvittem sétáltatni kb 1 év alatt 6x, de nem én akartam kutyát, hanem a szüleim, Ők meg rám bízták, hogy én sétáltassam, ami leginkább annyiból állt, hogy kiengedtem az utcára 15-20 percre, aztán visszajött!

És most eltünt, nem jött vissza!

Most haragszik rám? Bosszúból ment el? Eltévedt? Jobb nélkülem neki?



2013. dec. 27. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Unta a fejedet, soha nem érte semmi inger. Egyedül fedezi fel a világot, a helyében vissza se mennék max. a kajáért. :D Hogy szökött ki?
2013. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szökött, kiengedtem. De azt hittem vissza jön negyed óra múlva, mint ahogy 1000x is megtette már!
2013. dec. 27. 16:45
 3/13 piriiiiii ***** válasza:
74%

Ez egy kutya. A kutyák pedig csavarognak. Általában egy hosszabb, egy napnál nem tovább tartó kóborlás után visszatérnek szeretett gazdájukhoz, de nálad ez a leírtak után nem hiszem, hogy elő fog fordulni, mert semmi sem köti hozzád.

De a kutya nem haragszik és nem bosszúálló... csak ösztönlény, és most utazgat egyet, Te pedig nem érdekled.

2013. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Adtam neki enni, az nem semmi!
2013. dec. 27. 16:54
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
És? Valószínűleg az egész utca adott neki enni rajtad kívül, valahol talán meg is simogatták. Nyilván inkább oda szegődik, ahol törődnek vele. Megvallom, én sem ennék vissza a helyében, inkább fognék magamnak más családot.
2013. dec. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
na az ilyen embert ütnöm agyon! :@ szerencsétlen kutyát veri a sors veled
2013. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__5197656-szoms..


Szerintem ez rólad szól, és a kutyád véleménye is ugyanez rólad!

2013. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Most már petárdáznak,simán megijedhetett,vagy talált valami izgalmas szagot.Gondolom nem fogod megkeresni.A legtöbben így szabadulnak meg a kutyától és chipet sem tetetnek bele.Nehogy valaki még vissza vigye.A kutyád meg semmi ilyesmit nem gondol,mível a jelenben él és nem filozofál.
2013. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Vissza jött! :D:D:D
2013. dec. 27. 18:23
 10/13 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ha én is egy évig be lennék zárva a kertbe és csak 6xláthatnám a kinti világot, akkor én sem mennék vissza.

Nincs köztetek kötödés semmi sem. Remélem a kutyád olyan gazdára talál aki szereti és mindent megad neki amire szüksége van. A gazdával való együttélésre és a sétára is nagy szüksége van a kutyának.

2013. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!