Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Újszülött kiskutya nevelése,...

Újszülött kiskutya nevelése, Remélem mindent jól csinálok, esetleges ötletet még elfogadnék?

Figyelt kérdés

Chelsea szülése


2013.12.23.



*01:30-Első, a legkisebb,kan, színe tiszta fehér.*


01:58-Második,picit hosszabb mint az első,szuka, színe tiszta fehér.


03:05-Harmadik,picit hosszabb mint az első kettő,kan,színe sötét barna a melkhasánál fehér mellényke.


04:00-Negyedik,ugyanakkora mit a barna kan,szuka,színe tiszta fehér.

Megjegyzés: a homlokán pici lila folt.


Első és második kutya között eltelt idő: 28 perc


Második és harmadik kutya között eltelt idő:67 perc


Harmadik és negyedik kutya között eltelt idő:55 perc


Az első és az utolsó kutya között eltelt idő: 150 perc,azaz: 2 óra 30 perc(2,5 óra)


*24-én délután vettem észre hogy nem szopik, és semmit sem nőtt.

Hasa beesett ora száraz, bágyadt alig mozog egy-két nyüsszenés kivételével nem is sír.

Próbáltam cicire tenni de semmit nem csinált, lefejtem tejet az anya kutyáról, majd fecskendővel próbáltam etetni, pár cseppet sikerült lenyeletni vele, a többségét nem tudta lenyelni talán egy kicsi a tüdejébe is ment, ezért nem nagyon erőltettem (csak reménykedni tudok hogy nem lesz tüdőgyulladása)óránként egy pár cseppet adtam neki ezek után amit szőlőcukorrral kevertem. Így kihúzta 27. -ig.

Reggel felhívtam a kerületi állatpatikát hogy nyitva van-e szerencsémre nyitva volt , elmentem tápszerért meg cumis üvegért.

Tápszer: Kondi Milch 300g

Trixie cumis üveg 3 gumis cumival és egy tisztitó kefével, 50ml,

Óránként adok neki enni kicsiket mert nagyon le van gyengülve holnap már csak 2 óránként adok neki egy hétig utána 2,5 óránként 3 napig ,utána 3 óránként.A többit az anya elvégzi!

3x evett edddig a tápszerből és már most kezd élénkülni.Bízom benne hogy túléli!!!



2013. dec. 27. 16:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
tegyél fel fényképet majd!
2013. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
most hogy van?
2013. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
amúgy milyen fajta?
2013. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!