Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer-Staffordshire keverék...

Boxer-Staffordshire keverék kan kutya?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hozzám fog kerülni egy ilyen keverék kiskutya. Kicsit tartok, még egyelőre nem bólintottam rám, mert vannak más kutyáim is, és bevallom kicsit tartok a staff vértől... Akinek van ilyen kutyája, saját tapasztalatot tudna mondani? Milyen ez a kutya családban, más kutyával, kisgyerekkel, kiránduláson, vagy bármilyen helyzetben? :) Köszi előre is.

2013. dec. 29. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

nekem, kinyirta anyam szobakutyajat, hiaba mondtam ne engedje ki, foleg ha nem vagyok. azt hozza kell tenni h a kisebb kutya tobszor bantotta kicsikent! tipikus nagypofaju kiskutya.

amugy masik kutyaval megvannak.

de ez csak elobe fog kiderulni mi lessz. nagyon ekber baratok, kb az jonne be aki akar, csak hat "harcikutya sztereotipia"

2013. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Olyan lesz, amilyennek neveled. Ezt tartsd észben, mert nem csak mondjuk, így is van.


Az amstaff egy tökéletes példa rá, hogy hogyan lehet elb..szni egy egyébként normális fajtát. Minden 2. sarkon látok egyet, húznak, az ember meg repül utánuk. Nincsenek szocializálva, agresszívek, és a drága gazdi nem szól ám rájuk, magam hallottam az okát: hadd legyen csak kiskirály itt, mutassa meg, hogy ő a legerősebb.


Na ezt ne tedd. Vidd suliba, tanítgasd, foglalkozz vele. Állítsd fel a szabályokat. Nem lesz gond! Az első lépést már megtetted, azzal, hogy kiírtad ezt a kérdést.

2013. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Nevelès kèrdèse.

Ha megfelelően neveled ès nem hagyod, hogy a fejedre nőjön, nem lesz gond.

Ismerek egy staff-pit-boxer kan keverèket.

Nem volt megfelelően kèzben tartva, emberre ès más állatra is veszèlyes volt. Sokat változott a gazdája, ezzel párhuzamban a kutya is, de mèg mindig nem az igazi.

Magabiztos, következetes, határozott embereknek valók ezek a kutyák, különben rossz kezekben könnyen fegyverrè válhatnak.

2013. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia Először is nagyon sok a tévhitt a staffival kapcsolatba.Ha kiskorától foglalkozva van vele,semmi gondot nem fog okozni.Viszont ha első kutyád,érdemes egy kicsit utánna olvasni,nevelés ,stb.Az van nekem is a gyerek nyugodtan játszik vele,nem ugrálja nem nyuzza.
2013. dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Firestorm ***** válasza:
Mivel keverék nem biztos,hogy a staffi dominál benne,másrészt pedig minden nevelés kérdése.Én biztos vagyok benne,hogy nem lesz probléma.Az enyém is bárkit elfogad akit felhozok a lakásba és bátran együtt merem őket hagyni.Jelzi egy kutya,ha számára a másik kutyus nem szimpatikus,de mivel ,ami hozzád kerülne kölyök biztosan nem lesz gond.
2013. dec. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
torolj mindent amit irok...
2013. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mivel keverék így nem hiszem, hogy annyira aggódnod kéne mivel a boxer híres a kisgyerekek tolerálásában és nagyon játékos már kutyákkal szemben viszont ő is hajlamos agresszivitásra...viszont nagyon játékos, ha ügyesen következetesen kicsi kora óta neveled akkor nem lesz baj! csak mindig tudja, hogy hol a helye a hierarchia-ban. (Nekem boxerem van)
2014. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nevelés kérdése. Nagyon meg kell nevelni h ne legyél agresszív más kutyákkal.

De kár volt el ronti a jó fajta boxert egy staffival. Nem a legjobb fajta.

2014. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!