Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyus baja?

Mi lehet a kutyus baja?

Figyelt kérdés

Par napja csak huzodozik allig lehet kicsalni a hazabol es hat elegge forro a hasa ma mar evett egy kicsit de eddig semmit.Latszik rajta hogy beteg.Arra gyanakszom hogy talan a szekletevel lehet gond.De hogyan tudnek rajta segiteni.

Ot honapos a kutyus.

Sajnos nem tudok allatorvoshoz fordulni.Nincs kihez.


2009. nov. 28. 13:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz állatorvoshoz fordulni, minek van kutyád? Mi az, hogy nincs kihez? Már megbocsáss, de nem tudom felfogni az ilyet!!!

És az itt válaszolók nem állatorvosok, mi nem fogjuk tudni ebből kitalálni, hogy mi a baja szegény kutyának, ezt csak orvos tudja vizsgálat alapján.

Te el tudod nézni egy állat szenvedését? Én meg akkor a tiédet tudnám elnézni!

Szedd össze magad és irány az orvos! Nem igaz, hogy nincs a közelben egy sem, legalább a szomszéd faluban vagy nem tudom, hol laksz! Egy élőlényről van szó!

2009. nov. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy nincs kihez? Írd meg hol laksz és megírjuk a legközelebbi állatorvosok elérhetőségét.

Abból amit leírtál nem lehet megmondani, hogy mi a baj. Volt széklete? Milyen?

2009. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Serbiaban na tudtok egy cimet? a legkozelebbi orvos nem dolgozik nem hobbibol irtam ide hogy tudnek e rajta segiteni!Mert a harom eves lanyom elso kutyaja ugyhogy egyaltalan nem mindegy hogy mi lesz vele.A masik meg a szenvedest kivanja nekem is hat koszonom szenvedek eleget ugyanis a masodik babankat varom es egesz nap hanyok ugyhogy koszonom megvan nekem is a szenvedes.Amit kivantal.
2009. nov. 28. 13:32
 4/27 A kérdező kommentje:
Meg csak anyi hogy nem egy olyan embert kelene elitelni aki amiota az eszet tudja allatok kozott nott fel.Ha anyira mindegy lenne nem is kernek tanacsot.
2009. nov. 28. 13:34
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne húzd fel magad. Biztos vagyok benne, hogy Szerbiában is van állatorvos, nézz körül a neten, ha esetleg tudsz rá több pénzt áldozni, hívj egy magánorvost, biztos olyat is találsz, aki házhoz megy. Megértjük, hogy neked sem könnyű, de a kutyusnak mindenképpen orvosra van szüksége. Lehet, hogy kullancs ment bele, vagy elkapott valami fertőzést, ha nem látja időben hozzáértő ember, akár el is pusztulhat. Próbálj meg találni valakit!

2009. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Elhiszem, hogy nem hobbiból írtad ide, de tudod elég sok ember van, aki annyira buta, hogy napokig nézné az állat szenvedését és ahelyett, hogy keresne orvost, ide ír. Sajnos. De ha megírod, hogy Szerbián belül hol laksz, akkor megpróbálunk segíteni orvost találni. Bár én a magam részéről csak google-t tudnám. Esetleg valami megyei telefonkönyvben nem tudsz utána nézni? Vagy valami menhelyet vagy emberorvost megkérdezni, hogy tudnak-e neked állatorvost mondani? Csak fel tudsz tán keresni valakit, aki tud neked működő orvost mondani! Remélem sikerül.
2009. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
nemtom h 5 hónapos kutyának lehet e, de amikor az én kutyámnak volt a székletével problémája, nemtudok kakilni, a sok erölködéstől pedig már hányt, akkor glicerines végbél kúpot adtunk neki, majd lementünk vele sétálni, és fél órán belül pottyantott végre, aztán azóta semmi baja, rendesen kakil már.
2009. nov. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudunk segíteni, ha nem tudjuk mi a kutya baja. De valami baja van, mert ez nem normális viselkedés egy 5 hónapos kutyánál. Ráadásul több napja tart.

Nem hiszem, hogy ne lennének Szerbiában is állatorvosok, keresd meg a neten a következő legközelebbit. Beszélj vele. Gondolom ott ugyanúgy van ügyeletes is, ugyanúgy ki is mennek házhoz, mint Magyarországon.

2009. nov. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem nem érdemes diagnózis nélkül házi praktikákkal próbálkozni, mert lehet többet árt, mint használ. Meg tényleg, ha fertőzés miatt van, akkor a glicerines kúp ezen nem segít. Az a baj, hogy az a tünet, amit írsz, elég sok mindenre utalhat. :S (Csak hogy lásd, nem akarok bunkó lenni - első válaszoló.)
2009. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Ezutan legyetek szivesek csak olyanok irni aki tud valami okosat is mondani hogy tudnek rajta segiteni mert epp ez az hogy nem birom nezni hogy beteg.Nem az a lenyeg hogy en ilyen meg olyan vagyok mert nem tudom hova vigyem el.

A KUTYUSON AKAROK SEGITENI MERT MAS NINCS AKI SEGITENE RAJTA!!!!!!!

2009. nov. 28. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!