Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom leszoktatni a...

Hogy tudom leszoktatni a kutyám, hogy idegen lakásban jelöljön?

Figyelt kérdés
csivava kutyusom két éves. Miután hozzám került egy hónaposan két hét után szobatiszta lett. Még véletlenül sem pisilne a lakásban. Ha látogatóba viszem, viszont mindenhova odapisil. Annyira kínos...várom a segítséget!!!

2013. dec. 31. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
nyisz nyisz és nem lesz gond a terület jelöléssel
2013. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ivartalanítani kell..
2013. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nevelés, és ivartalanítás. Tudom ez OFF, de hogy-hogy nálad volt egy hónaposan?
2013. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MrPifta ***** válasza:
nem viszed be a lakásba, hanem kint hagyod
2013. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én is gondoltam az ivartalanításra...de ilyen korban ez nem fájdalmas? mert ha már itt tartunk nemcsak pisil, hanem mindennel izélni akar...
2013. dec. 31. 16:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor megvan a gond! A kutyád full nevetlen. Ez nem szex, ő nem akar semmiféle élvezetet, szimplán azzal hogy megdugja a dolgokat kimutatja feléd, hogy ő a vezér, feletted áll, ő ezt is megteheti. Ugyanis egy falán belül csak a vezér párosodhat... Komoly nevelési gondok állnak a háttérben, kutyaiskolát javasolnék!

Ivartalanítani 12-14 évesen is lehet, nem fáj a kutyának csak a hasznára válik!

2013. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
első naptól kezdve csinálta sajnos, hiába próbáltuk róla leszoktatni...a játékaival is csinálja, ami nagyobb..vegyem el tőle?
2013. dec. 31. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy került hozzátok 1 hónaposan?

Ha már akkor ezt csinálta akkor kutyaoviba, iskolába is kellett volna hordani, mert nagyon domináns.

Minek vannak egész nap előtte a játékok? Semmi szüksége rá.

Ne a játékot vedd el, mert ezzel nem szünteted meg a problémát! Tiltsd le róla. Mikor elkezdi, egy határozott "NEM!", és a grabancánál fogva arrébb hajítod, persze úgy hogy ne fájjon neki. Viszont közel sem biztos hogy ez elég lesz, mert a jelenlétedben való "párzás", ledominálás komolyabb problémára utal.

2013. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen vedd el tőlle, tiltsd le határozottan. Olvas utánna a falkavezérségnek, vidd suliba, ahol főként te fogsz megtanulni bánni a kutyával. Azonkívűl ivartalaníttasd!
2013. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!